Pokaż kontakt
Ukryj
Agent Nieruchomości Tomasz Użlis
Agent Nieruchomości
Tomasz Użlis
tel. 788 *** *** Pokaż numer
Zapytaj o nieruchomość

Działka na sprzedaż: Tczew
650 000 PLN
Numer oferty: UZ04212
367 m2
Pomorskie
1771
PLN / m2
  • Opis Nieruchomości
  • Oblicz
    Ratę
Opis Nieruchomości

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki o funkcji budowlanej o powierzchni 367 m2. Nieruchomość położona jest na Starówce przy ulicy Jarosława Dąbrowskiego w Tczewie.

Działka w zabudowie pierzejowej (zabudowa zwarta, której dwie przeciwległe, boczne ściany budynku lokalizowane winny być na granicach działki, a elewacja frontowa usytuowana jest w linii sąsiednich budynków). 

Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego ustala się funkcję budowy budynku usługowo-mieszkalnego do max wysokości zabudowy linii okapu na wielkość wyznaczoną przez bezpośredniego sąsiada. Ustala się funkcję mieszkaniową o charakterze wielorodzinnym oraz usługową charakterze ogólnomiejskim. Ustala się funkcję uzupełniającą – rekreacyjną oraz inne mające związek ze spędzaniem wolnego czasu.

Bardzo atrakcyjna lokalizacja, działka znajduje się w bezpośrednim ciągu komunikacyjnym ulic prowadzących  na rynek- Plac Hallera, Bulwar Nadwiślański, do szlaku fortecznego, Fabryki Sztuk, 100-letniego Parku, most przez Wisłę z 1857 roku – miejsca cieszące się popularnością wśród turystów. Od kilku lat przeprowadzany jest program rewitalizacji Starówki, dzięki któremu miasto nabiera blasku i zyskuje uznanie mieszkańców miasta i okolic.

Prezentowana nieruchomość ma ogromny potencjał, możliwość aranżacji działki według własnych potrzeb. Inwestycja idealna pod zabudowę mieszkaniową połączoną z prowadzeniem działalności handlowej, usługowej. Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest to, iż jest jednym z niewielu kawałków ziemi znajdujących się w centrum miasta. Idealna inwestycja dla osób poszukujących cichego, urokliwego miejsca i jednocześnie komfortu bliskości miasta. 

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

Więcej informacji pod numerem telefonu 788 897 897.

* Zmieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.


Media:
Prąd: W drodze
Woda: W drodze
Gaz: Brak
Kanalizacja: W drodze
Ogrzewanie:
Telefon:
Internet: ---
Dodatkowe informacje:
Liczba pięter:
Balkon: brak-informacji
Garaż:
Piwnica:
Ogródek:
Oblicz Ratę

Kalkulator opłat notarialnych

Cena nieruchomości:
Podatek o czynności cywilnoprawnych:
Taksa notarialna:
Vat od taksy notarialnej:
Koszty sądowe:
Wypis aktu notarialnego:
Wniosek do sądu:
Suma opłat:
Całkowity koszt transakcji (wraz z kosztami):

Kalkulator raty kredytu

Kwota kredytu:
Oprocentowanie w skali roku:
Okres kredytowania (w latach):
Ilość rat:
Rata kredytu:

Współpracujemy z 15 bankami

Wyliczenia podane przez kalkulatory sa tylko i wyłącznie do celów orientacyjnych. Nie stanowią one oferty handlowej, ani nie są podstawą do zawarcia umowy. Rzeczywiste kwoty mogą się różnić.

Domiporta Gratka OtoDom Domy.pl nportal.pl KLIKmapa.pl
Obserwowane: 0