LOKAL
na
WYNAJEM
1 500 PLN
25 PLN/m2
PELPLIN
ul. Mickiewicza
Opis
Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni około 60m2 o przeznaczeniu usługowym lub biurowym (fryzjer, gabinet kosmetyczny, gabinet lekarski, kancelaria radcy itp.) położony na I piętrze przy ul. Mickiewicza w Pelplinie.
Dostępność wszelkich mediów technicznych, winda, alarm, monitoring, parking i klimatyzacja. Lokal Możliwość negocjacji stawki czynszu najmu.
Kamienica, w której znajdują się lokale to inwestycja z 2017 roku. Zadbano na najwyższą jakość oraz estetykę wykończenia, która doskonale wpisuje się w architekturę Pelplina. Nowoczesny design oraz zastosowanie najnowocześniejszych materiałów do wykończenia inwestycji, powoduje, że ST RĄBAŁA RESIDENCE jest budynkiem energooszczędnym, co wiąże się z niższymi kosztami eksploatacji dla potencjalnych najemców. 
Przestrzeń do wynajęcia składają się z głównych sal usługowych oraz  z zaplecza sanitarnego i socjalnego. Lokal posiada dużą witrynę z widokiem na ul. Mickiewicza.
Koszty najmu to czynsz plus obowiązujący podatek VAT, koszty eksploatacyjne (ogrzewanie z sieci miejskiej, prąd i woda). Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.
Bardzo dobra lokalizacja! Ulica Mickiewicza w Pelplinie to ścisłe centrum miasta, w pobliżu znajdują się liczne sklepy, banki, urzędy i inne. Dostępność miejsc parkingowych.
Z Użlis Nieruchomości najemca nie płaci prowizji!
Kontakt: 660 538 825
Zapraszamy do obejrzenie nieruchomości.


Szczegóły oferty

Cena1 500 PLN

Cena za m225 PLN

Powierzchnia60 m2

Piętro1

Liczba pięter3

PrzeznaczenieBiurowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Biurowe, Medyczne, Handlowo/Usługowe

Min. okres najmu (w latach)1