DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
108 700 PLN
100 PLN/m2
LINOWIEC
Opis
Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż malowniczo położoną działkę budowalną znajdującą się przy ulicy Poranna Rosa we wsi Linowiec gmina Starogard Gdański, pomorskie.
Działka jest o powierzchni 1087 m2, położona na niewielkim wzniesieniu i z lekkim nachyleniu terenu w kierunku zachodnim. Stanowi to jej atut, ponieważ rozciąga się z niej piękny widok a ukształtowanie jej terenu stwarza możliwości aranżacji ciekawego ogrodu. W tym przypadku stanowi to atut Dla przedmiotowej działek obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oznaczony symbolem MN1 – tereny projektowanej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej, dopuszcza się lokalizację usług towarzyszących.
Roztacza się z niej piękny widok na okoliczne pola uprawne oraz tereny leśne. Bezpośrednie sąsiedztwo zabudowy domów jednorodzinnych i dalsze sąsiedztwo wiejskiej ,rozproszonej zabudowy zagrodowej.
Gminny wodociąg biegnie w drodze przy granicy działki a skrzynka z prądem znajduję się przy działce. Do czasu rozbudowy gminnej sieci kanalizacyjnej odpady na nieczystości płynne mają być gromadzone do bezodpływowych, szczelnych zbiorników na fekalia.
Bardzo dobra lokalizacja dla osób ceniących spokój i walory wsi położonej blisko powiatowego miasta.
Zapraszamy na prezentacje: tel. + 48 660 538 825
Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta różnych banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.
*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Szczegóły oferty

Cena108 700 PLN

Cena za m2100 PLN

Powierzchnia działki1 087 m2

Ukształtowanie działkiLekko nachylona

Kształt działkiProstokąt

Przeznaczenie działkiBudowlana

PrądBezpośrednio na działce

GazNie