Dom oddany do użytku w 2017 roku, wybudowany metodą tradycyjną z gazobetonu w części podpiwniczony. Mury ocieplono grafitowym styropianem, wykonano elewacje zewnętrzną z tynku. Zastosowano trzy szybową stolarkę okienną z profili PCV. Zamontowano segmentową bramę garażową otwierana automatycznie na pilota oraz solidne antywłamaniowe drzwi wejściowe z przeszkleniem. Dach o konstrukcji drewnianej, ocieplony. Od frontów budynku pokryty dachówka ceramiczną a na szczycie w części wypłaszczonej papą termozgrzewalną.
Na poziomie parteru dom składa się z sieni, przedpokoju, przestronnego salonu z wyjściem na taras (strona zachodnia), kuchni, pokoju oraz łazienki. Na tym poziomie znajduje się również garaż jednostanowiskowy, z przejściem do podpiwniczenia. Przy kuchni są schody, które prowadzą na piętro oraz drzwi prowadzące do tylnego wyjścia na ogród. Tam są dwa wykafelkowane pomieszczania techniczne z regałami i kotłem gazowym. Na piętrze jest przedpokój, cztery sypialnie oraz łazienka. Na poddaszu (II piętro) są dwie sypialnie, łazienka, pralnia z suszarnią oraz część otwarta z klatką schodową.
Parter budynku świetnie nadaje się na przystosowanie pod niezależny komercyjny lokal użytkowy pod prowadzenie działalności gospodarczej. Pod taką ewentualność do części mieszkalnej na piętrze i poddaszu przewidziano tylne wejście pod taką ewentualność. Wnętrza są jasne i bardzo przytulne. Układ i rozmieszczenie pomieszczeń funkcjonalne. Podłogi w całym domu wyłożono kafelkami, drzwi wewnętrzne drewniane, kuchnia w zabudowie meblowej z niezbędnym sprzętem AGD.
Ogrzewanie gazowe oszczędnym kotłem VIESSMANN z zasobnikiem na ciepłą wodę. Podłogówka w całym domu. Dodatkowo w Salnie znajduje się kominek.
Działka atrakcyjnie położona, zagospodarowana, z zadaszaną wiatą rekreacyjną, z licznymi nasadzaniami drzew, krzewów i bylin ozdobnych. Odrodzona od frontu płotem z cegły i metalowych przęseł. Przed budynkiem znajdują się miejsca postojowe dla samochodów.
Media techniczne: gaz, prąd, woda i kanalizacja w budynku.
Bardzo dogodna lokalizacja! Bliskość centrum miasta przystanków autobusowych, szkół, przedszkoli, sklepów i innych miejsc.
Zapraszam do zapoznania się ofertą.
kontakt: 660 538 825
Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta większości banków komercyjnych. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.