DOM
na
SPRZEDAŻ
225 000 PLN
1 607,14 PLN/m2
ZBLEWO
Opis
Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalny, zlokalizowany na działce o obszarze 1800 m2 przy ulicy Chojnickiej w miejscowości Zblewo.

Dom wzniesiony został z cegły czerwonej, podpiwniczony częściowo w kuchni, kryty dachem dwuspadowym z blachą trapezową. Stolarka okienna drewniana. Strop w budynku drewniany. Ogrzewanie domu centralne piecem na opał stały oraz piecami kaflowymi.
Wejście do budynku dostępne od podwórza oraz od strony ulicy. Parter domu obejmuje pomieszczenie gospodarcze, dwa korytarze, kotłownię, trzy pokoje, kuchnię. Na piętrze usytuowany jest korytarz, dwa pokoje oraz cztery komórki.

Na terenie działki posadowiony jest również murowany z cegły budynek gospodarczy składający się z czterech pomieszczeń.

Dostępne media: sieć energetyczna, wodociągowa, własne ujęcie wody, zbiornik bezodpływowy na nieczystości, istnieje możliwość podłączenia do sieci kanalizacyjnej, która znajduje się na terenie działki.

Nieruchomość usytuowana przy drodze asfaltowej, w sąsiedztwie zabudowy domów jednorodzinnych, w odległości ok 300 m od ścisłego centrum miejscowości Zblewo.
Zapraszamy na prezentacje: tel. + 48 788 764 764

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta różnych banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Szczegóły oferty

Cena225 000 PLN

Cena za m21 607,14 PLN

Powierzchnia140 m2

Powierzchnia użytkowa140 m2

Powierzchnia działki1 800 m2

Liczba pokoi5

Liczba pięter1

Stan budynkuDo remontu