DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
130 000 PLN
127,45 PLN/m2
BORZECHOWO
Osiedle Słoneczne Wzgórze
Opis
Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż trzy pięknie położone działki budowalne położone zaledwie około 200 metrów od pięknego jeziora Borzechowskiego w kociewsko - borowiackiej wsi o tej samej nazwie Borzechowo gmina Zblewo, pomorskie.
Obecnie działki są w trakcie podziału. Są o równym nachyleniu terenu o powierzchniach i ich projektowane powierzchnie to: 1020m2, 1020m2, oraz 1170m2. Działka o powierzchni 1170m kosztuje 140 000 PLN. Teren został podzielny w ten sposób, że wydzielono do współwłasności i wspólnego użytkowania utwardzone tłuczniem drogi wewnętrzne, ciągi komunikacyjne piesze oraz dwie działki przeznaczone pod parkingi dla przyjezdnych gości lub mieszkańców. Mają one dostęp do drogi publicznej, położone są w sąsiedztwie lasów, jezior i domów jednorodzinnych.
Dla przedmiotowych działek obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oznaczony symbolami:
9MN – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
Gminny wodociąg oraz skrzynki z prądem znajdują się na działkach. Do czasu rozbudowy gminnej sieci kanalizacyjnej odpady na nieczystości płynne mają być gromadzone do bezodpływowych, szczelnych zbiorników na fekalia.
Bardzo dobra lokalizacja dla osób ceniących spokój i walory przyrodniczo krajobrazowe, dogodny dojazd zaledwie 250 m od drogi asfaltowej i około 200 do linii brzegowej jeziora. Odległość od Starogardu Gdańskiego to 15 km, Tczewa 40 km a od Gdańska 65 km.
Borzechowo – wieś kociewska w powiecie starogardzkim, w gminie Zblewo. Wieś leży na pojezierzu kociewsko - Borowiackim przy drodze Wojewódzkiej n 214, jest siedzibą sołectwa, w którego skład wchodzą również miejscowości Jeziornik, Twardy Dół i Wirty. Jezioro Borzechowskie, nad którym leży działka, jest jednym z największych (303 ha) i najczystszych (I kl. czystości wody) na Pojezierzu Starogardzkim. Na jeziorze znajduje się kilka wysp. Na największej z nich - Wyspie Starościńskiej - pozostały fragmenty ruin zamku, który w latach 1581-1772 był siedzibą starostów kociewskich.
We wsi Borzechowo warto obejrzeć zabytkowy kościół z 1833 r. pod wezwaniem św. Anny oraz zabytkową chatę kociewską z podcieniami z XIX w. W odległości kilkuset metrów od ośrodka znajduje się założony w 1875 roku Ogród Dendrologiczny "Wirty", obecnie jeden z najciekawszych obiektów tego typu w Polsce. Zgromadzono tu ponad 450 gatunków drzew i krzewów z całego świata. Nieopodal znajduje się również wijąca się w pobliżu zakolami Wda stanowi turystyczny szlak spływów kajakowych.
Zapraszamy na prezentacje: tel. + 48 660 538 825
Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta różnych banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.
*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Szczegóły oferty

Cena130 000 PLN

Cena za m2127,45 PLN

Ukształtowanie działkiPłaska

PrądBezpośrednio na działce

Przeznaczenie działkiBudowlana

Powierzchnia działki1 020 m2

Plan miejscowyPlan zagospodarowania przestrzennego

Droga dojazdowaPolna droga