DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
139 990 PLN
128,90 PLN/m2
STANISŁAWIE
Opis
Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki o powierzchni 1086 m2, mieszczącej się w miejscowości Stanisławie, gmina Tczew.

Działka o równym nachyleniu terenu, media techniczne w postaci prądu, wody oraz gazu biegną w drodze. Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, idealna pod zabudowę jednorodzinną Wolnostojącą. Działka położona jest na wyjątkowo malowniczym nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych.

Inwestycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca, ale również komfortu bliskości miasta. Spokojna lokalizacja łączy się bowiem z dogodną komunikacją. Do Gdańska można dojechać bezpiecznie i komfortowo w ciągu 25 minut autostradą A1. Dojazd do osiedla od strony Gdańska węzła A1 w Stanisławiu trwa zaledwie 3 minuty.

Nie pobieramy prowizji od Kupującego. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Dobór oferty do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

Więcej informacji pod numerem telefonu 788-897-897.*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Szczegóły oferty

Cena139 990 PLN

Cena za m2128,90 PLN

Powierzchnia działki1 086 m2

Kształt działkiProstokąt

PrądW drodze

GazW drodze

Ujęcie wodyMiejska w drodze