DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
219 000 PLN
73 PLN/m2
SUBKOWY
ul. Sportowa
Opis
Nieruchomość gruntowa - Inwestycja
Oferta sprzedaży działki zabudowanej budynkiem murowanym przygotowanym pod warsztat samochodowy z możliwością zmiany na własne potrzeby o powierzchni 3000 m2,
Nr. dz 66/4 położonej przy ulicy Sportowej w miejscowości Subkowy.

Nieruchomość składa się z części zabudowanej budynkiem murowanym o łącznej powierzchni 163 m2, w którym znajduje się pomieszczenie warsztatowe, socjalne i sanitarne. Budynek przeznaczony jest na cele usługowe lub po przebudowie na cele mieszkaniowe.

W budynku zamontowane są kamery z podczerwienią oraz ALARM z powiadomieniem SMS. Plac przy budynku ogrodzony posiada dwa wjazdy, teren objęty monitoringiem oraz oświetlony.
Na pozostałej części działki znajduje się mały sad z drzewami owocowymi oraz niezagospodarowana przestrzeń.
Granice działki świeżo wyznaczone. Posiada odrębną księgę wieczystą, nie obciążoną oraz bez żadnych wpisów i roszczeń.

Nieruchomość bardzo dobrze zlokalizowana, przy głównej drodze -zaś od krajowej A4 oddalona o 2 km. Idealne miejsce dla osób poszukujących gruntów pod inwestycje.
Teren otoczony lasem, polami i łąkami, daje to gwarancje spokoju, czerpania zasobów pobliskiej natury- piękne miejsce również na rodzinny wypoczynek.
Atutem tej działki jest bliskość drogi krajowej nr 91. W odległości od: Gdańska - 45km, Tczew – 12km, Autostrada A1 węzeł Stanisławie – 12km.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

Więcej informacji pod numerem telefonu 783 690 109
m.dus@uzlis-nieruchomosci.pl

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Szczegóły oferty

Cena219 000 PLN

Cena za m273 PLN

Powierzchnia działki3 000 m2

Kształt działkiKwadrat

Przeznaczenie działkiInwestycyjna

PrądTak

Ujęcie wodyMiejska

Dostępne od2021-02-12