Dom na Sprzedaż

Kociewska, Borzechowo

299 000 PLN
Cena:
299 000 PLN
Cena za m2:
2 006,98 PLN
Powierzchnia:
148,98 m2
Powierzchnia działki:
1 391 m2
Liczba pokoi:
5
Liczba pięter:
1
Stan budynku:
Surowy otwarty
Typ domu:
Wolnostojący
Rynek:
Wtórny
Dostępne od:
2020-10-23

Opis Nieruchomości

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować dom wolno stojący stanie surowym otwartym. Dom jest powierzchni użytkowej 148,98 m2. Budynek usytuowany na działce o powierzchni 1391 m2 w Borzechowie przy ulicy Kociewskie gmina Zblewo, powiat starogardzki, pomorskie.
Dom wybudowany według projektu studia Murator UC 01 cL – budynek miekszalno – usługowy. Pozwolenie na budowę z 2014 roku. Wznoszony metodą tradycyjną z gazobetonu. Dach skośny dwuspadowy o drewnianej konstrukcji, pokryty blachodachówką.
Jest to zgrabny, o niewielkich gabarytach dom, z zaprojektowaną na parterze częścią usługową. Parter składa się z sali sprzedaży, części socjalnej, sanitarnej, komunikacji oraz kotłowni. Na piętrze przewidziano 3 pokoje, kuchnię łazienkę, , komunikację oraz dwa balkony.
Media techniczne: woda z sieci gminnej (przyłącze już budynku), prąd z przynależnej skrzynki, szambo do realizacji.
Działka objęta w miejscowym planem zagospodarowania, oznaczona symbolem świetnie nadaje się na prowadzanie biznesu. Położona jest przy powiatowej drodze asfaltowej z bezpośrednim zjazdem z niej. Położona w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz jednorodzinnej wraz towarzyszącymi jej nieuciążliwymi usługami.
Bardzo dużym atutem jest położenie działki zalewie 200 metrów do jeziora Borzechowskiego Małego oraz bliskość innych jeziora oraz terenów zielonych Borów Tucholskich.
Borzechowo – wieś kociewska w powiecie starogardzkim, w gminie Zblewo. Wieś leży na pojezierzu kociewsko - Borowiackim przy drodze Wojewódzkiej n 214, jest siedzibą sołectwa, w którego skład wchodzą również miejscowości Jeziornik, Twardy Dół i Wirty. Jezioro Borzechowskie, nad którym leży działka, jest jednym z największych (303 ha) i najczystszych (I kl. czystości wody) na Pojezierzu Starogardzkim. Na jeziorze znajduje się kilka wysp. Na największej z nich - Wyspie Starościńskiej - pozostały fragmenty ruin zamku, który w latach 1581-1772 był siedzibą starostów kociewskich.
We wsi Borzechowo warto obejrzeć zabytkowy kościół z 1833 r. pod wezwaniem św. Anny oraz zabytkową chatę kociewską z podcieniami z XIX w. W odległości kilkuset metrów od ośrodka znajduje się założony w 1875 roku Ogród Dendrologiczny "Wirty", obecnie jeden z najciekawszych obiektów tego typu w Polsce. Zgromadzono tu ponad 450 gatunków drzew i krzewów z całego świata. Nieopodal znajduje się również wijąca się w pobliżu zakolami Wda stanowi turystyczny szlak spływów kajakowych.
Zapraszamy na prezentacje: tel. + 48 660 538 825
Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta różnych banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.
*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Pustak
  • Dach: Blachodachówka
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Bar, Las, Szkoła, Restauracja, Kort tenisowy, Kościół, Plac zabaw, Jezioro, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Marek Nowak

Ekspert Nieruchomości

Telefon:
+48 660 538 825
E-mail:
m.nowak@uzlis-nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20928

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
Email