Działka na Sprzedaż

Mermet

97 000 PLN
Cena:
97 000 PLN
Cena za m2:
96,90 PLN
Powierzchnia działki:
1 001 m2
Ukształtowanie działki:
Płaska
Kształt działki:
Prostokąt
Przeznaczenie działki:
Rekreacyjna
Prąd:
W drodze
Gaz:
Nie
Ujęcie wody:
Brak
Rodzaj kanalizacji:
Brak
Dostępne od:
2020-11-12
Numer oferty:
1477/9862/OGS

Opis Nieruchomości

Przedmiotem oferty są działki letniskowe o obszarze od 1001m2 do 1014m2 usytuowane przy jeziorze oraz lesie, zlokalizowane na Osiedlu Leśnym w miejscowości Mermet, gmina Lubichowo.

Teren, na którym znajdują się działki objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z tym planem teren działek przeznaczony jest pod zabudowę letniskową (rekreacji indywidualnej) – 38 UTL2.

Media techniczne: energia energetyczna przy drodze głównej, ok. 50-100 m od działek, pozostanie do wykonania studnia oraz zbiornik bezodpływowy na ścieki.

Działki usytuowane w sąsiedztwie jeziora i lasu oraz istniejącej zabudowy letniskowej. Idealne miejsce dla ludzi ceniących walory krajobrazowe i przyrodnicze oraz ciszę i spokój, raj dla wędkarzy i grzybiarzy.

Dojazd do nieruchomości drogą gruntową. Odległość do miejscowości Lubichowo oraz Skórcz ok. 15km, do Starogardu Gdańskiego ok. 30km.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości
.
Więcej informacji pod numerem telefonu +48 889 729 729

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 8.5
  • Procent możliwej zabudowy: 12
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
Email