Działka na Sprzedaż

ul. Sportowa, Subkowy

219 000 PLN
Cena:
219 000 PLN
Cena za m2:
73 PLN
Powierzchnia działki:
3 000 m2
Prąd:
Tak
Numer oferty:
1487/9862/OGS

Opis Nieruchomości

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lub zamiana nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 3000 m2, położonej przy ulicy Sportowej w miejscowości Subkowy, powiat tczewski.

Nieruchomość składa się z części zabudowanej budynkiem murowanym o łącznej powierzchni 163 m2, w którym w którym znajduje się pomieszczenie warsztatowe, socjalne i sanitarne. Budynek przeznaczony jest na cele usługowe lub po przebudowie na cele mieszkaniowe.

W budynku zamontowane są kamery z podczerwienią oraz ALARM z powiadomieniem SMS.
Na działce jest wyodrębniony plac z ogrodzeniem betonowym z dwoma wjazdami zamykanymi bramami, który jest objęty monitoringiem oraz oświetlony.
Na pozostałej części działki znajduje się mały sad z drzewami owocowymi oraz niezagospodarowana przestrzeń.
Granice działki świeżo wyznaczone. Posiada odrębną księgę wieczystą, nie obciążoną oraz bez żadnych wpisów i roszczeń.

Nr. Działki 66/4

Nieruchomość bardzo dobrze zlokalizowana, idealna dla przedsiębiorców poszukujących gruntów pod inwestycje produkcyjne, magazynowe, usługowe, składy węgla.

Atutem tej działki jest bliskość drogi krajowej nr 91. W odległości od: Gdańska - 45km, Tczew – 12km, Autostrada A1 węzeł Stanisławie – 12km.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

Więcej informacji pod numerem telefonu 510-870-790.

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
Email