Działka na Sprzedaż

Osiek

590 000 PLN
Cena:
590 000 PLN
Cena za m2:
42,67 PLN
Powierzchnia działki:
13 828 m2
Prąd:
Tak
Numer oferty:
1458/9862/OGS

Opis Nieruchomości

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o łącznym obszarze 13828 m2, zlokalizowana na terenie Borów Tucholskich bezpośrednio przy jeziorze w miejscowości Osiek.
W skład oferty wchodzą trzy działki o obszarze 6727 m2, 4000 m2, 3101 m2.

Teren, na którym znajdują się działki objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka granicząca bezpośrednio z drogą asfaltową o obszarze 4000 m2 oznaczona jest symbolem planu 156.MN. Przeznaczenie terenu:
a) Podstawowe - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej,
b) Uzupełniające - dopuszcza się lokalizację obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej, małej architektury; zieleń urządzona, dopuszcza się towarzyszące usługi z zakresu handlu, gastronomii, i inne usługi nieuciążliwe obsługujące funkcje mieszkalne, budynki gospodarcze, garaże dla potrzeb własnych; dopuszcza się zabudowę zagrodową istniejącą oraz zabudowę rekreacyjną (letniskową) istniejącą, pod warunkiem, że została zlokalizowana na podstawie pozwoleń budowlanych,
c) wykluczone - funkcje uciążliwe dla zabudowy mieszkalnej w tym usługi rzemiosła, zakaz sytuowania nowych obiektów inwentarskich, zakaz sytuowania nowych budynków letniskowych i rekreacji indywidualnej.

Pozostałe dwie działki oznaczone są symbolem planu 247.R - tereny rolnicze z zakazem sytuowania zabudowy zagrodowej; dopuszcza się
zagospodarowanie związane wyłącznie z gospodarką rolną oraz 246.ZL - tereny lasów, zieleń leśna; dopuszcza się zagospodarowanie związane wyłącznie z gospodarką leśną lub z rekreacyjnym wykorzystaniem terenu tj. ścieżki piesze i rowerowe, ławki, zadaszone miejsca wypoczynku.


Dostępne media: sieć energetyczna. sieć wodociągowa w odległości ok 150 m.

Działki usytuowana przy drodze wojewódzkiej nr 214 (Warlubie - Zblewo - Kościerzyna - Łeba), bezpośrednio przy Jeziorze Czarne oraz w odległości ok 70 m od największego jeziora w powiecie starogardzkim - Kałębie. Dogodna lokalizacja nieruchomości w miejscowości gminnej o charakterze letniskowym, otoczonej lasami Borów Tucholskich oraz jeziorami. Odległość do autostrady A1 ok. 15km.

Zapraszamy na prezentacje: tel. + 48 788 764 764

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta różnych banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Karol Kołodziejski

Ekspert Nieruchomości

Telefon:
+48 788 764 764
E-mail:
k.kolodziejski@uzlis-nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20811

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
Email