Lokal na Wynajem

Mickiewicza, Pelplin

2 500 PLN
Cena:
2 500 PLN
Cena za m2:
41,67 PLN
Powierzchnia:
60 m2
Piętro:
1
Liczba pięter:
2
Przeznaczenie:
Handlowo/Usługowe
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rok budowy:
2018
Numer oferty:
477/9862/OLW

Opis Nieruchomości

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni około 60 m2 o przeznaczeniu usługowym (fryzjer, gabinet kosmetyczny, gabinet lekarski, kancelaria radcy itp.) położony na I piętrze przy ul. Mickiewicza w Pelplinie.
Dostępność wszelkich mediów technicznych, winda, alarm, monitoring, parking i klimatyzacja. Lokal w obecnym kształcie jest przygotowany do prowadzenia działalności związanej z usługami branży kosmetycznej. Możliwość negocjacji stawki czynszu najmu.
Kamienica, w której znajdują się lokale to inwestycja z 2017 roku. Zadbano na najwyższą jakość oraz estetykę wykończenia, która doskonale wpisuje się w architekturę Pelplina. Nowoczesny design oraz zastosowanie najnowocześniejszych materiałów do wykończenia inwestycji, powoduje, że ST RĄBAŁA RESIDENCE jest budynkiem energooszczędnym, co wiąże się z niższymi kosztami eksploatacji dla potencjalnych najemców.
Przestrzenie do wynajęcia składają się z głównych sal usługowych oraz z zaplecza sanitarnego i socjalnego. Lokal posiada dużą witrynę z widokiem na ul. Mickiewicza.
Koszty najmu to czynsz plus obowiązujący podatek VAT, koszty eksploatacyjne (ogrzewanie z sieci miejskiej, prąd i woda). Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.
Bardzo dobra lokalizacja! Ulica Mickiewicza w Pelplinie to ścisłe centrum miasta, w pobliżu znajdują się liczne sklepy, banki, urzędy i inne. Dostępność miejsc parkingowych.
Z Użlis Nieruchomości najemca nie płaci prowizji!
Kontakt: 660 538 825
Zapraszamy do obejrzenie nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Marek Nowak

Ekspert Nieruchomości

Telefon:
+48 660 538 825
E-mail:
m.nowak@uzlis-nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20928

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
Email