Wyślij ofertę!


Podaj wynik równania:

 

Magazyn na Sprzedaż

Szlachta

590 000 PLN
Cena
590 000 PLN
Powierzchnia
1 306 m2
Powierzchnia działki
9 167 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Numer oferty
1/9862/OHS

Opis Nieruchomości

Na sprzedaż obiekt magazynowo produkcyjny ( tartak ) na dużej ogrodzonej działce o powierzchni 9167m2 położony w miejscowości Szlachta gmina Osieczna powiat Starogardzki.
DZIAŁKA:
Posesja składająca się z pięciu działek o nieregularnym kształcie o łącznej powierzchni 9167 m/2. Teren płaski z utwardzoną drogą (płyty betonowe) i obejściem (również płyty betonowe). Teren w całości ogrodzony. Wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej.
Nieruchomość o dużych możliwościach adaptacyjnych. W skład nieruchomości wchodzą:
Budynek stolarni o pow. użytkowej 187,7 m2. Wolnostojący niepodpiwniczony, jednokondygnacyjny o konstrukcji tradycyjnej, murowanej. W budynku funkcjonuje stolarnia i lakiernia. Budynek wyposażony jest w instalację oświetleniową i siłową, wentylacje grawitacyjną i odgromową, C.O. z kotłowni zasilającej cały obiekt.
Budynek maszynowni o pow. użytkowej 415 m2. Wolnostojący, niepodpiwniczony, jednokondygnacyjny o konstrukcji murowanej. Wrota hali dwuskrzydłowe drewniane i stalowe. Oświetlenie konwencjonalne i halogenowe. W budynku funkcjonuje hala maszynowni, ostrzarnia narzędzi i sterownia suszarni.
Budynek garażu z rozdzielnią elektryczną o pow. użytkowej 32,5 m2. Wolnostojący, niepodpiwniczony, jednokondygnacyjny o konstrukcji murowanej. Obiekt wykorzystywany jest jako garaż i rozdzielnia elektryczna dla budynków znajdujących się na nieruchomości.
Hala suszarni z kotłownią o pow. użytkowej 286,8 m2. Wolnostojąca, niepodpiwniczona, jednokondygnacyjna o konstrukcji stalowej. Obiekt jest wykorzystywany jako suszarnia drewna.
Drewniana hala traka o pow. użytkowej 283 m2. Budynek dostawiony do hali maszynowni, niepodpiwniczony, jednokondygnacyjny.
Hala magazynu tarcicy suchej o pow. użytkowej 103,8 m2. Budynek wolnostojący, niepodpiwniczony, jednokondygnacyjny o konstrukcji metalowej.
Nieruchomość jest użytkowana jako magazyny, warsztaty, garaże, tartak i suszarnia drewna.
Dostępne media techniczne: woda gminna, prąd, zbiornik bezodpływowy.
Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

Więcej informacji pod numerem telefonu + 48 533 441 244

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta 27 banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Facebook
Telefon
Email