Wyślij ofertę!


Podaj wynik równania:

 

Mieszkanie na Sprzedaż

ul. Henryka Dąbrowskiego, Starogard Gdański

820 000 PLN

Cena za m2:

4 861,85 PLN

Powierzchnia:

168,66 m2

Liczba pokoi:

7

Liczba pięter:

1

Rynek:

Pierwotny

Opis Nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 168,66 m2, składający się z trzech niezależnym mieszkań, usytuowany w budynku mieszkalnym wielolokalowym, zlokalizowanym przy ulicy Dąbrowskiego w Starogardzie Gdańskim.

Budynek został oddany do użytkowania w 2021 roku. Lokal mieszkalny składa się z:

- mieszkania usytuowanego na parterze, składającego się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki o powierzchni 40,71m2, ogrzewanie promienniki podczerwieni, ciepła woda z bojlera elektrycznego,

- mieszkania usytuowanego na piętrze, składającego się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki, przedpokoju oraz balkonu o powierzchni 43,59m2, ogrzewanie promienniki podczerwieni, ciepła woda z bojlera elektrycznego,

- mieszkania usytuowanego na parterze, składającego się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, łazienki oraz przedpokoju o powierzchni 66,01m2, ogrzewanie oraz ciepła woda z dwufunkcyjnego pieca gazowego zlokalizowanego w łazience.

Mieszkania starannie wykończone z materiałów wysokiej klasy. Podłogi w pokojach wyłożone panelami, natomiast łazienkach oraz klatce schodowej płytkami ceramicznymi.

Gotowy produkt inwestycyjny mogący posłużyć w celu wynajmu poszczególnych mieszkań.Media techniczne: energia elektryczna, woda, kanalizacja, gaz.

Nieruchomość położona w spokojnej okolicy. W pobliżu place zabaw, przedszkole, sklepy, kościół.

Niskie koszty utrzymania lokalu, mieszkania bezczynszowe.

Istnieje możliwość korzystania z altany wypoczynkowej zlokalizowanej w części wspólnej działki.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

Więcej informacji pod numerem tel. +48 889-729-729

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Stan nieruchomości: Stan deweloperski
  • Rok budowy: 2021

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
English EN Polski PL