Mieszkanie na Sprzedaż

Tczew

182 000 PLN
Cena za m2:
4 429,30 PLN
Powierzchnia:
41,09 m2
Liczba pokoi:
2
Piętro:
1
Liczba pięter:
2
Rynek:
Wtórny

Opis Nieruchomości

Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania o powierzchni użytkowej 41,09 m2, usytuowanego na pierwszym piętrze w budynku, przy ulicy Wyszyńskiego w Tczewie.
Budynek został oddany do użytku w 1991 roku.
Lokal składa się z salonu o powierzchni 29,45m2, kuchni - 6,74m2, łazienki - 1,7m2 oraz przedpokoju - 3,20m2. W kuchni na podłodze płytki ceramiczne, w pokoju częściowo płytki i panele szwedzkie, ściany w gładzi szpachlowej i pomalowane. Okna oraz parapety wykonane z profili PCV. Ogrzewanie panelami na podczerwień (możliwość podłączenia urządzenia do sieci WiFi pozwala na jego obsługę za pomocą telefonu). Istnieje możliwość podłączenia gazu.

LOKAL JEST PO KAPITALNYM REMONCIE.MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE.

Atrakcyjna lokalizacja nieruchomości w ścisłym centrum miasta, umożliwiająca szybkie i sprawne korzystanie z całej infrastruktury miejskiej. W bliskim sąsiedztwie rynek, plac zabaw, Bulwar Nadwiślański, klimatyczne alejki Starego Miasta, Fabryka Sztuk, 100-letni Park, most przez Wisłę z 1857 roku - miejsca cieszące się popularnością wśród turystów. Od kilku lat przeprowadzany jest program rewitalizacji Starówki, dzięki któremu miasto nabiera blasku i zyskuje uznanie mieszkańców miasta i okolic.

Nie pobieramy prowizji od Kupującego.

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Dobór oferty do indywidualnych potrzeb klienta.Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 788 897 897.

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
Email