Wyślij ofertę!


Podaj wynik równania:

 

Mieszkanie na Sprzedaż

ul. Tczewska, Elbląg

195 000 PLN

Cena za m2:

3 915,66 PLN

Powierzchnia:

49,80 m2

Liczba pokoi:

4

Piętro:

1

Liczba pięter:

1

Rynek:

Wtórny

Opis Nieruchomości

Przedmiotem oferty jest wyodrębniony lokal mieszkalny, zlokalizowany w dwurodzinnym budynku mieszkalnym przy ulicy Tczewskiej w Elblągu.


Istnieje również możliwość zakupu przyległej, działki o obszarze 452 m2, wraz ze znajdującym się w skrajnej jej części murowanym budynkiem gospodarczym. Dla danej działki istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy. Działka dostępna zarówno z ulicy Tczewskiej jak i Bydgoskiej.
 
Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 49,8 m2 obejmuje pokój usytuowany na parterze budynku, dwa pokoje (jeden z wyjściem na taras) i jeden pokoik, kuchnie, łazienkę zlokalizowane na piętrze. Do lokalu przynależą również dwie piwnice o powierzchni 8,10 m2 i 18,90 m2. Właścicielom lokalu przysługuje możliwość korzystania z części wspólnych gruntu i budynku, takich jak weranda, korytarze oraz poddasze.
 
Stolarka okienna w mieszkaniu wykonana z profili PCV. Ogrzewanie lokalu piecem na opał stały. Bieżąca woda ciepła uzyskiwana z pieca gazowego.
 
Nieruchomość usytuowana w atrakcyjnej części miasta, na spokojnym osiedlu o wiodącej zabudowie domów jednorodzinnych.
 
Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.
Więcej informacji pod numerem telefonu +48 788 – 764 – 764
Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta 27 banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.
 
*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Rok budowy: 1935

Karol Kołodziejski

Ekspert Nieruchomości

Telefon:
+48 788 764 764
E-mail:
k.kolodziejski@uzlis-nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20811

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
English EN Polski PL