Wyślij ofertę!


Podaj wynik równania:

 

Mieszkanie na Sprzedaż

Starogard Gdański

445 000 PLN

Cena za m2:

5 361 PLN

Powierzchnia:

83 m2

Liczba pokoi:

5

Piętro:

1

Liczba pięter:

1

Rynek:

Pierwotny

Opis Nieruchomości

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 5-pokojowe dwupoziomowe o powierzchni użytkowej    ok.  83m2 położone w Starogardzie Gdańskim przy ul. Grota Roweckiego.

Lokal bez czynszowy położony na I – piętrze w stanie deweloperskim gotowe do urządzenia, w skład nieruchomości wchodzą 4 sypialnie (z czego 2 zlokalizowane na górnym poziomie), salon połączony z kuchnia połączona z salonem z którego mamy wyjście na balkon.

WYKOŃCZENIE -
Budynek wykonany z wysokiej jakości materiałów wybudowany z pustaka białego, ocieplenie styropian grafitowy 15' oraz 20', elewacja wykończona 100 letnią cegłą klinkierową oraz deskami ze świerka skandynawskiego.
Dach pokryty blachą moletowaną płaską na rąbek, okna 3 szybowe w kolorze złoty dąb na zewnątrz w środku białe, drzwi wejściowe drewniane. Ściany wytynkowane gładzią wapienno-gipsową, biały montaż ( kontakty oraz włączniki prądu). Schody prowadzące na górny poziom drewniane. Na górnym piętrze zostały zamontowane dwa okna dachowe oraz grzejniki, przestrzeń otwarta do własnej aranżacji.  Ogrzewanie gazowe podłogowe, mieszkanie wyposażone w wysokiej jakości piec dwu funkcyjny gazowy.
Dodatkowo na budynku została zainstalowana instalacja fotowoltaiczna, która będzie zasilała w energię słoneczną części wspólne (oświetlenie ogrodu, bramy wjazdowej, wiaty garażowej, oświetlenie zewnętrzne budynku).

ZIELONY OGRÓD - nie zapomnieliśmy o częściach wspólnych i ogrodzie. Wielkość działki sprawia że znaczna część działki pozostanie zagospodarowana jako tereny zielone. Zainstalowane zostaną latarnie oraz punkty świetlne oświetlające wiatę garażową oraz komunikacje.
Dodatkowo na terenie działki został zamontowany zbiornik betonowy (10 000 L) na deszczówkę, która zbierana będzie z dachu.Cały teren działki liczy 1811m2, zaprojektowaliśmy 6 - miejsc postojowych w drewnianej wiacie garażowej oraz 6 - miejsc postojowych na placu bez zadaszenia. Dwa miejsca postojowe płatne w kwocie 20 000 PLN.

UNIKATOWY DESIGN
- ciekawe połączenie starej cegły z deską świerkową sprawia że budynek wyróżnia się wśród innych. Dodatkowo na budynku zainstalowaliśmy 23 punkty świetlne zasilane z fotowoltaiki, które oświetlać będą budynek nocą.
TARASY I BALKONY -  każdy z apartamentów ma własne dwa balkony, lokale na parterze taras oraz ogródek.

OGRODZENIE - frontowe wykonane będzie z wysokiej jakości paneli metalowych połączonych z murowanymi bloczkami betonowymi, zamontowane zostaną dodatkowo na słupkach punkty świetlne. Brama wjazdowa na posesje elektryczna przesuwna.
Lokalizacja - nieruchomość położona na obrzeżach miasta Starogardu Gdańskiego, w pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy. Sąsiedztwo domów jednorodzinnych.
BEZPIECZEŃSTWO - teren działki będzie monitorowany, każdy z mieszkańców będzie miał podgląd na telefonie na teren działki.

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.

Kontakt pod numerem 506-706-606 Marcin Użlis

Parametry dodatkowe

  • Stan nieruchomości: Stan deweloperski
  • Rok budowy: 2021

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
English EN Polski PL