Pokaż kontakt
Ukryj
Agent Nieruchomości Karol Kołodziejski (Starogard Gdański)
Agent Nieruchomości
Karol Kołodziejski (Starogard Gdański)
tel. +48 *** *** Pokaż numer
Zapytaj o nieruchomość

Obiekt na sprzedaż: Starogard Gdański
890 000 PLN
Numer oferty: UZ05161
224 m2
Działka : 830 m2
Pomorskie
3973
PLN / m2
  • Mapa Nieruchomości
  • Opis Nieruchomości
  • Street
    View
  • Okolica
  • Oblicz
    Ratę
Mapa Nieruchomosci
Opis Nieruchomości
Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o obszarze 830 m2 zabudowana budynkiem mieszkalno-usługowym oraz dwoma budynkami garażowymi usytuowana przy ulicy Pomorskiej w Starogardzie Gdańskim.
Dochodowa nieruchomość, która obecnie w całości jest wynajmowana, idealna na cele inwestycyjne bądź jako lokata kapitału. Istnieje możliwość rozbudowy budynku.
 
Budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej 223,55 m2 położony we wschodniej części działki posiada trzy kondygnacje nadziemne, częściowo podpiwniczony, został wybudowany w technologii murowanej tradycyjnej i oddany do użytkowania w roku 2000. Obiekt znajduje się w bardzo dobrym stanie, wzniesiony został z pustaka i cegły, docieplony styropianem oraz pokryty tynkiem cementowo-wapiennym. Dach budynku ocieplony, obłożony blacho dachówką. Stolarka okienna wykonana z profili PCV. Ogrzewanie budynku i wody z sieci miejskiej.
Część usługowa budynku zajmuje przeważającą część parteru ( powierzchnia 72,35 m2), wejście poprzez klatkę schodową i wiatrołap ( powierzchnia 4,39 m2). Część mieszkalna znajduje się na I piętrze ( powierzchnia 77,91 m2) i poddaszu ( powierzchnia 68,90 m2). Z klatki schodowej możliwe jest zejście do piwnicy.
 
Dostępne pełne media włącznie z siecią ciepłowniczą.
 
Nieruchomość położona jest w południowo-wschodniej części centrum miasta Starogardu Gdańskiego, w drugiej linii zabudowy, przy ulicy Pomorskiej. Odległość do miejskiego Rynku wynosi ok. 500 m. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi budynek mieszkalny wielolokalowy, parking miejski, zabudowa garażowa oraz kompleks 5 budynków mieszkalno-usługowych w zabudowie szeregowej. Ponadto w bliskim otoczeniu znajduje się budynek Starogardzkiego Centrum Kultury z terenami rekreacyjnymi (park), szkoła podstawowa, budynek kościoła, przedszkole publiczne oraz ,po przeciwnej stronie ulicy Pomorskiej, areszt śledczy, galeria handlowa „Neptun” i niezabudowane tereny inwestycyjne. W dalszej odległości w kierunku południowym rozciągają się tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej w blokach mieszkalnych z ubiegłego wieku. Działka ma kształt regularnego wieloboku. W jej wschodniej części posadowiony jest budynek mieszkalno-usługowy piętrowy z użytkowym poddaszem oraz przy południowo-zachodnich granicach 2 parterowe budynki garażowe. Budynek mieszkalno-usługowy północną ścianą przylega do budynku mieszkalnego na sąsiedniej działce. Teren przed budynkiem utwardzony jest kostką betonową.
 
Obszar działki objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z tym planem przedmiotowa działka oznaczona jest jako teren zabudowy mieszkaniowo- usługowej, jedno i wielorodzinnej,
z dopuszczeniem usług wolnostojących lub wbudowanych w obiekty mieszkalne; dopuszcza się parkingi związane z funkcja podstawowa oraz zespoły garaży. Symbol planu: C3.15.MU.5
Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu, w tym linie zabudowy, gabaryty obiektów i wskaźniki intensywności zabudowy:
a) linie zabudowy kształtować jak dla istniejącej zabudowy,
b) dopuszczalny procent powierzchni zabudowy – do 50%,
c) wysokość zabudowy dla budynków głównych maksymalnie 4 kondygnacje nadziemne, a dla obiektów towarzyszących – wysokość do 6m, maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne,
d) geometria dachów- zharmonizowane z zabudową istniejącą, z dopuszczeniem dachów płaskich w głębi działek;
e) nakaz utrzymania powierzchni biologicznie czynnej na co najmniej 20% powierzchni działki;
 
 
Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.
Więcej informacji pod numerem telefonu +48 788 – 764 – 764
 
Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta 27 banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.
 
*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
 
 
 
Media:
Prąd: W budynku
Woda: W budynku
Gaz: (Brak informacji)
Kanalizacja: W budynku
Ogrzewanie: C.o. miejskie
Telefon:
Internet: Tak
Dodatkowe informacje:
Liczba pięter: 2
Balkon: brak-informacji
Garaż:
Piwnica:
Ogródek:
Street View
Zaplanuj trasę dojazdu
Okolica
Oblicz Ratę

Kalkulator opłat notarialnych

Cena nieruchomości:
Podatek o czynności cywilnoprawnych:
Taksa notarialna:
Vat od taksy notarialnej:
Koszty sądowe:
Wypis aktu notarialnego:
Wniosek do sądu:
Suma opłat:
Całkowity koszt transakcji (wraz z kosztami):

Kalkulator raty kredytu

Kwota kredytu:
Oprocentowanie w skali roku:
Okres kredytowania (w latach):
Ilość rat:
Rata kredytu:

Współpracujemy z 15 bankami

Wyliczenia podane przez kalkulatory sa tylko i wyłącznie do celów orientacyjnych. Nie stanowią one oferty handlowej, ani nie są podstawą do zawarcia umowy. Rzeczywiste kwoty mogą się różnić.

Domiporta Gratka OtoDom Domy.pl nportal.pl KLIKmapa.pl
Obserwowane: 0