Pokaż kontakt
Ukryj
Agent Nieruchomości Paweł Rózga (Starogard Gdański)
Agent Nieruchomości
Paweł Rózga (Starogard Gdański)
tel. 533 *** *** Pokaż numer
Zapytaj o nieruchomość

Dom na sprzedaż: Skórcz
260 000 PLN
Liczba Pokoi: 8
Numer oferty: UZ05648
335 m2
Działka : 590.00 m2
Pomorskie
776
PLN / m2
  • Mapa Nieruchomości
  • Opis Nieruchomości
  • Street
    View
  • Okolica
  • Oblicz
    Ratę
Mapa Nieruchomosci
Opis Nieruchomości

Na sprzedaż dom w wolnostojący  o powierzchni użytkowej 335 m2 w stanie surowym zamkniętym posadowiony na działce o powierzchni  590m2 w miejscowości Skórcz, gmina Skórcz przy ul. Wysokiej.

Budynek murowany w całości podpiwniczony o 2 kondygnacjach naziemnych. Piwnica o powierzchni 114m2, parter o powierzchni 130m2, poziom I piętra 90m2. Możliwość wydzielenia dużych samodzielnych 4 lub 5 mniejszych mieszkań pod wynajem. Fundament do poziomu parteru został już zaizolowany. Ściany budynku stawiane  na 1,5 pustaka ze szczeliną dylatacyjną i wewnętrzna izolacją, solidna i ciepła konstrukcja. W piwnicy mieszczą się pomieszczenia na dwie duże kotłownie i pomieszczenia piwniczne dla lokatorów. Pion kominowy dostosowany do zasilania dwóch pieców. Stropy między piętrami zbrojone, betonowo ceramiczne, bardzo dobrze wygłuszone. Dach konstrukcji drewnianej z 2017roku, odeskowany zabezpieczony papą i przykryty blacho-dachówką. Okna z profili PCV dwu-szybowe . Do budynku wchodzimy specjalnie zaprojektowana klatką schodową. Po odpowiednich przeróbkach istnieje możliwość uzyskania 4 dużych samodzielnych mieszkań. Bardzo dobra inwestycja z wysoką stopą zwrotu kapitału. Dokumentacja projektowa zaktualizowana i zatwierdzona przez dział budownictwa właściwych urzędów.  

Posesja z dwóch stron ogrodzona,  wjazd na posesję bezpośrednio z drogi osiedlowej.

Funkcjonalny projekt dający duże możliwości adaptacyjne. Dostępne media techniczne: woda i kanalizacja przy granicy, skrzynka energetyczna przy działce.

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta 22 banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta

Nie pobieramy prowizji od Kupującego, z Użlis Nieruchomości płacisz tylko właścicielowi nieruchomości uzgodnioną z nim cenę, bez dodatkowych opłat

Kontakt: 533 441 244

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

 

 

Media:
Prąd: W drodze
Woda: W drodze
Gaz: Brak
Kanalizacja: W drodze
Ogrzewanie: (Nieznane)
Telefon:
Internet: Tak
Dodatkowe informacje:
Liczba pięter: 1
Balkon: balkon
Garaż: brak-garazu
Piwnica: tak
Ogródek:
Street View
Zaplanuj trasę dojazdu
Okolica
Oblicz Ratę

Kalkulator opłat notarialnych

Cena nieruchomości:
Podatek o czynności cywilnoprawnych:
Taksa notarialna:
Vat od taksy notarialnej:
Koszty sądowe:
Wypis aktu notarialnego:
Wniosek do sądu:
Suma opłat:
Całkowity koszt transakcji (wraz z kosztami):

Kalkulator raty kredytu

Kwota kredytu:
Oprocentowanie w skali roku:
Okres kredytowania (w latach):
Ilość rat:
Rata kredytu:

Współpracujemy z 15 bankami

Wyliczenia podane przez kalkulatory sa tylko i wyłącznie do celów orientacyjnych. Nie stanowią one oferty handlowej, ani nie są podstawą do zawarcia umowy. Rzeczywiste kwoty mogą się różnić.

Domiporta Gratka OtoDom Domy.pl nportal.pl KLIKmapa.pl
Obserwowane: 0