Pokaż kontakt
Ukryj
Agent Nieruchomości Marek Nowak
Agent Nieruchomości
Marek Nowak
tel. 660 *** *** Pokaż numer
Zapytaj o nieruchomość

Obiekt na sprzedaż: Starogard Gdański
980 000 PLN
Liczba Pokoi: 10
Numer oferty: UZ04769
544 m2
Działka : 1620 m2
Pomorskie
1801
PLN / m2
  • Mapa Nieruchomości
  • Opis Nieruchomości
  • Street
    View
  • Okolica
  • Oblicz
    Ratę
Mapa Nieruchomosci
Opis Nieruchomości

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa 1620 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym dwurodzinnym oraz budynkiem warsztatu z funkcją mieszkalną na piętrze. Nieruchomość położona w Starogardzie Gdańskim przy ul. ks. Kalinowskiego 38 (Żabno). Łącznie trzy mieszkania plus warsztat.

Budynek mieszkalny, w części podpiwniczony o łącznej powierzchni użytkowej 240m2 z pomieszczeniami biurowymi w części przyziemia, na parterze i poddaszu pomieszczenia mieszkalne. Wydzielono tam dwa niezależne mieszkania z opcją powrotu do jedno mieszkania. Na parterze znajduje się salon z komikiem, jadalnia kuchnia i łazienka (obecnie rozdzielone na dwa mieszkania). Na poddasze wchodzi się drewnianymi schodami, tam znajdują się 3 sypialnie, łazienka i antresola, w której urządzono kuchnię. Za budynkiem mieszkalnym znajduje się budynek z pomieszczeniami socjalnymi na parterze o powierzchni użytkowej 57m2 (szatnia, sanitariaty, umywalnie i magazyn). Na poddaszu znajduje się lokal mieszkalny o powierzchni 57m2 (trzy pokoje, kuchnia, łazienka oraz słoneczny taras). W piwnicy o powierzchni 56 m2 znajduje się kotłownia z dwoma piecami na opał stały i pomieszczenia magazynowe. Obiekt połączony jest z budynkiem stolarni, przy której dobudowana została wiata 168m2 konstrukcji stalowej, ściany i zadaszenia wykonane z blachy trapezowej.

Działka ogrodzona od frontu słupki z cegły, przęsła drewniane, pozostałe strony druciana siatka, ciągi komunikacyjne, place przed budynkami utwardzone są kostką betonowa typu Polbruk i trylinką. Za budynkiem część ogrodowa, rekreacyjna z trawnikiem i nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych. Przeznaczenie terenu w MPZP: A.34.MN.3 tereny zabudowy mieszkaniowej z usługami, w tym usługami rzemiosła i drobną wytwórczością. Media techniczne: przyłącze energetyczne 220/380V z zabezpieczeniem przedlicznikowym 80kW, sieć wodno kanalizacyjna, połączona z siecią miejską, gazociąg w drodze.

Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, w pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, stropowe boisko wielofunkcyjne sklepy oraz przystanek komunikacji miejskiej. Bliskość do terenów zielonych.

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Nie pobieramy prowizji od Kupującego, z Użlis Nieruchomości płacisz tylko właścicielowi nieruchomości uzgodnioną z nim cenę, bez dodatkowych opłat. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta 22 banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta

Kontakt: 660 538 825

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

Media:
Prąd: W budynku
Woda: W budynku
Gaz: W drodze
Kanalizacja: W budynku
Ogrzewanie: Etażowe
Telefon:
Internet: Tak
Dodatkowe informacje:
Liczba pięter: 1
Balkon: brak-informacji
Garaż: 2-miejsca-w-hali-garazowej
Piwnica:
Ogródek:
Street View
Zaplanuj trasę dojazdu
Okolica
Oblicz Ratę

Kalkulator opłat notarialnych

Cena nieruchomości:
Podatek o czynności cywilnoprawnych:
Taksa notarialna:
Vat od taksy notarialnej:
Koszty sądowe:
Wypis aktu notarialnego:
Wniosek do sądu:
Suma opłat:
Całkowity koszt transakcji (wraz z kosztami):

Kalkulator raty kredytu

Kwota kredytu:
Oprocentowanie w skali roku:
Okres kredytowania (w latach):
Ilość rat:
Rata kredytu:

Współpracujemy z 15 bankami

Wyliczenia podane przez kalkulatory sa tylko i wyłącznie do celów orientacyjnych. Nie stanowią one oferty handlowej, ani nie są podstawą do zawarcia umowy. Rzeczywiste kwoty mogą się różnić.

Domiporta Gratka OtoDom Domy.pl nportal.pl KLIKmapa.pl
Obserwowane: 0