Pokaż kontakt
Ukryj
Agent Nieruchomości Paweł Rózga
Agent Nieruchomości
Paweł Rózga
tel. 533 *** *** Pokaż numer
Zapytaj o nieruchomość

Lokal na sprzedaż: Gdańsk
850 000 PLN
Liczba Pokoi: 2
Numer oferty: UZ05085
82 m2
Pomorskie
10366
PLN / m2
  • Mapa Nieruchomości
  • Opis Nieruchomości
  • Street
    View
  • Okolica
  • Oblicz
    Ratę
Mapa Nieruchomosci
Opis Nieruchomości

 Na sprzedaż lokal komercyjny położony w ścisłym centrum najstarszej części Wrzeszcza Dolnego przy ul. Wajdeloty.  Powierzchnia użytkowa lokalu to 81,90m2. Wraz z lokalem nabywa się udział w gruncie oraz wspólnych częściach budynku wynoszący 12/100.

Dotychczas w lokalu była prowadzona działalność handlowa. Składa się on z głównej Sali 58,10m2, biuro magazynu 21,6m2 i wc o powierzchni 2,20m2.

Do lokalu prowadzą murowane schody, wejście bezpośrednie od ulicy Wajdeloty jak również możliwość wejścia od strony dziedzińca oraz bezpośrednio z klatki schodowej budynku. Lokal dwustronny północ- południe.

Ogrzewanie na grzejnikach elektrycznych, możliwość podłączenia instalacji gazowej do lokalu, przyłącze gazu znajduje się w budynku. Okna PCV antywłamaniowe.

Lokal doskonale nadaje się na biuro radcy prawnego, biuro notarialne, gabinety lekarskie oraz inne.  Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla dzielnicy Dolny Wrzeszcz teren oznaczony jest symbolem M/U32 teren zabudowy mieszkaniowo-usługowej. Możliwość ustalenia proporcji pomiędzy funkcją mieszkaniową a usługową.

Świetna lokalizacja! Najlepszy ciąg komunikacyjny pieszy i autobusowy w dzielnicy. W pobliżu znajdują się centrum handlowe, lokale gastronomiczne i wiele innych instytucji użytku publicznego. Dostępne płatne miejsca parkingowe w najbliższej lokalizacji budynku.

Nie pobieramy prowizji od Kupującego, z Użlis Nieruchomości płacisz tylko właścicielowi nieruchomości uzgodnioną z nim cenę, bez żadnych dodatkowych opłat. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta 22 banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Kontakt: 533 441 244

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

 

 

Media:
Prąd: W budynku
Woda: W budynku
Gaz: W budynku
Kanalizacja: W budynku
Ogrzewanie: Brak
Telefon:
Internet: Tak
Dodatkowe informacje:
Liczba pięter: 2
Balkon: brak
Garaż: brak-garazu
Piwnica:
Ogródek:
Street View
Zaplanuj trasę dojazdu
Okolica
Oblicz Ratę

Kalkulator opłat notarialnych

Cena nieruchomości:
Podatek o czynności cywilnoprawnych:
Taksa notarialna:
Vat od taksy notarialnej:
Koszty sądowe:
Wypis aktu notarialnego:
Wniosek do sądu:
Suma opłat:
Całkowity koszt transakcji (wraz z kosztami):

Kalkulator raty kredytu

Kwota kredytu:
Oprocentowanie w skali roku:
Okres kredytowania (w latach):
Ilość rat:
Rata kredytu:

Współpracujemy z 15 bankami

Wyliczenia podane przez kalkulatory sa tylko i wyłącznie do celów orientacyjnych. Nie stanowią one oferty handlowej, ani nie są podstawą do zawarcia umowy. Rzeczywiste kwoty mogą się różnić.

Domiporta Gratka OtoDom Domy.pl nportal.pl KLIKmapa.pl
Obserwowane: 0