Pokaż kontakt
Ukryj
Agent Nieruchomości Tomasz Użlis
Agent Nieruchomości
Tomasz Użlis
tel. 788 *** *** Pokaż numer
Zapytaj o nieruchomość

Obiekt na sprzedaż: Nicponia
298 001 PLN
Liczba Pokoi: 7
Numer oferty: UZ04875
316 m2
Działka : 2019.00 m2
Pomorskie
943
PLN / m2
  • Opis Nieruchomości
  • Oblicz
    Ratę
Opis Nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest obiektu o funkcji produkcyjno-magazynowej o powierzchni 316 m2, posadowiony na działce o powierzchni 2019 m2 w miejscowości Nicponia. 


Posesja utwardzona płytami typu JUMBO, ogrodzona drucianą siatką. Media techniczne: przyłącze energetyczne 220/380V, sieć wodno-kanalizacyjna, połączona z siecią miejską, gazociąg.


Obiekt na poziomie parteru o powierzchni 153 m2, składa się z pomieszczenia usługowego, biurowego, toalety z kabiną prysznicową oraz pomieszczenia gospodarczego. Wysokość pomieszczeń to 3,3m, dodatkowo zamontowano 3m bramy wjazdowe. 

 

Piętro budynku o łącznej powierzchni użytkowej 163 m2 przygotowane jest na cele  mieszkalne (do wykończenia). Na poddasze wchodzi się betonowymi schodami. Ogrzewanie c.o., miedziane piecm gazowym firmy "Vaillant", dodatkowo zamontowano nagrzewnice / klimatyzatory. Istnieje możliwość zaadaptowania cele mieszkaniowe.


Obiekt doskonale nadający sie do prowadzenia warsztatu samochodowego, małej produkcji, hurtowni, magazynu, prowadzenia działalności handlowej, itp.

Doskonała lokalizacja na obrzeżach miasta, umożliwiająca szybkie i sprawne korzystanie z całej infrastruktury miejskiej.


Nie pobieramy prowizji od Kupującego, z Użlis Nieruchomości płacisz tylko właścicielowi nieruchomości uzgodnioną z nim cenę, bez dodatkowych opłat. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta 22 banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.


Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.


Więcej informacji pod numerem telefonu 788 897 897.

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 

Media:
Prąd: W budynku
Woda: W budynku
Gaz: W budynku
Kanalizacja: W budynku
Ogrzewanie: Gazowe
Telefon:
Internet: Tak
Dodatkowe informacje:
Liczba pięter: 1
Balkon: brak-informacji
Garaż: garaz
Piwnica:
Ogródek:
Oblicz Ratę

Kalkulator opłat notarialnych

Cena nieruchomości:
Podatek o czynności cywilnoprawnych:
Taksa notarialna:
Vat od taksy notarialnej:
Koszty sądowe:
Wypis aktu notarialnego:
Wniosek do sądu:
Suma opłat:
Całkowity koszt transakcji (wraz z kosztami):

Kalkulator raty kredytu

Kwota kredytu:
Oprocentowanie w skali roku:
Okres kredytowania (w latach):
Ilość rat:
Rata kredytu:

Współpracujemy z 15 bankami

Wyliczenia podane przez kalkulatory sa tylko i wyłącznie do celów orientacyjnych. Nie stanowią one oferty handlowej, ani nie są podstawą do zawarcia umowy. Rzeczywiste kwoty mogą się różnić.

Domiporta Gratka OtoDom Domy.pl nportal.pl KLIKmapa.pl
Obserwowane: 0