O Użlis Nieruchomości

Z połączenia pasji i doświadczenia w 2010 roku w Starogardzie Gdańskim powstało Biuro UŻLIS NIERUCHOMOŚCI i szturmem zdobyło rynek oraz zaufanie klientów.

Zasięg oferowanych nieruchomości powiększał się i dla komfortu naszych klientów w styczniu 2013 roku uruchomiono drugą placówkę w Tczewie.

Morze potrzeb a zarazem potrzeba morza pośród klientów zrodziła pomysł utworzenia trzeciej placówki w Gdańsku, która od 2014 roku obejmuje zasięgiem Trójmiasto i jego okolice.

Marka biura jest sygnowana nazwiskiem właściciela firmy, Marcina Użlis, licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami, licencja nr 13452. Jesteśmy członkiem PFRN Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Głównym przedmiotem działalności jest profesjonalne doradztwo w zakresie pośrednictwa nieruchomości: sprzedaży, kupnie i wynajmu nieruchomości oraz udzielania kredytów hipotecznych na ich zakup.

Nasz zespół oferuje kompetentną obsługę w oparciu o indywidualne podejście do klienta, doświadczenie i etykę zawodową. Zadaniem agentów biura jest zapewnienie najwyższej jakości usług. Każda sprawa jest prowadzona z pełnym zaangażowaniem w celu osiągnięcia pomyślnej transakcji dla każdej ze stron. Bacznie obserwujemy zmieniające się prawo i trendy na rynku nieruchomości, szkolimy się z różnych dziedzin związanych z nieruchomościami, aby zapewnić swoim klientom szeroki zakres usług na najwyższym poziomie.

U nas nie wpadniesz w sieci zasad panujących w korporacji, możesz negocjować warunki współpracy. Wiemy, że sprzedaż, zakup lub wynajem nieruchomości to ważna decyzja, którą podejmuje się tylko kilka razy w życiu, dlatego zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo transakcji – biuro posiada odpowiednie ubezpieczenie. Dążymy do maksymalnego zadowolenia stron transakcji. Nie ma znaczenia jakiego typu jest to nieruchomość. Na tle naszej współpracy zawsze będziemy szanować Twoje decyzje, życzenia oraz potrzeby.

Pamiętaj, że u nas możesz również liczyć na oferty z zakresu:
– sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości- dobrania oferty kredytowej na zakup nieruchomości
– wyceny nieruchomości
– opieki po sprzedażowej, np. doradzimy Tobie firmę remontową lub przeprowadzkę profesjonalizm – wiarygodność – rzetelność – orientacja na klienta – lojalność – etyka w działaniu

TO WARTOŚCI, KTÓRYMI SIĘ KIERUJEMY W CODZIENNEJ PRACY

6

img_1318

Domiporta Gratka OtoDom Domy.pl nportal.pl KLIKmapa.pl
Obserwowane: 0