Obiekt na Sprzedaż

Owidzka, Starogard Gdański

1 170 000 PLN
Cena:
1 170 000 PLN
Cena za m2:
989,85 PLN
Powierzchnia:
1 182 m2
Powierzchnia działki:
2 194 m2
Rynek:
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Liczba pięter:
0
Rodzaj budynku:
Magazynowo-biurowy
Numer oferty:
182/9862/OOS

Opis Nieruchomości

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować budynek biurowo-magazynowy o powierzchni użytkowej 1182 m2, zlokalizowany na działce o obszarze 2194 m2 przy Drodze Owidzkiej w Starogardzie Gdańskim.

Budynek dwukondygnacyjny, w 2/3 części podpiwniczony, wzniesiony został metodą tradycyjną-murowaną, ściany zewnętrzne otynkowane. Dach obiektu deskowany, kryty papą termozgrzewalną. Stolarka okienna mieszana-wykonana z profili PCV oraz drewniana. Ogrzewanie budynku (wyłącznie części biurowej) centralne piecem olejowym, bieżąca woda ciepła uzyskiwana podgrzewacza elektrycznego.
Obiekt wyposażony w windę towarową, usytuowaną w części magazynowej oraz rampę rozładunkową.
Budynek uzbrojony w sieć energetyczną, wodociągu miejskiego, zbiornik bezodpływowy na nieczystości, linię telefoniczną. Sieć światłowodowa znajduje się na terenie działki.

Część piwniczna obiektu dostępna jest poprzez klatkę schodową, windę oraz posiada niezależne wejście z zewnątrz, składa się z dwóch pomieszczeń magazynowych, kotłowni oraz pomieszczeń gospodarczych.
Na poziomie parteru usytuowane są dwa pomieszczenia magazynowe o powierzchni ok 280 m2 i 120 m2, część handlowo-usługowa, zaplecze socjalne oraz pomieszczenia biurowe.

Na terenie posesji posadowiona jest również wiata gospodarcza wykonana w konstrukcji drewnianej o powierzchni ok 200 m2.

Nieruchomość zlokalizowana na skraju Starogardu Gdańskiego, w kompleksie zabudowy usługowo-magazynowej.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.
Zapraszamy na prezentacje: tel. + 48 788-764-764
Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta różnych banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Karol Kołodziejski

Ekspert Nieruchomości

Telefon:
+48 788 764 764
E-mail:
k.kolodziejski@uzlis-nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20811

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
English EN Polski PL