Wyślij ofertę!


Podaj wynik równania:

 

Obiekt na Sprzedaż

Tczew

1 PLN

Cena:

1 PLN

Powierzchnia:

1 868,49 m2

Powierzchnia działki:

7 680 m2

Rynek:

Wtórny

Przeznaczenie (obiekt):

Handlowo/Usługowe

Liczba pięter:

2

Rodzaj budynku:

Restauracja

Numer oferty:

192/9862/OOS

Opis Nieruchomości

Szukasz pomysłu na pewny, długoterminowy biznes, który zapewni stabilny zysk bez względu na sytuację gospodarczą? 

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność przedstawić funkcjonujący i w pełni wyposażony Kompleks Pogrzebowy o powierzchni 1868,49 m2, posadowiony na działce obszaru 7680 m2. Nieruchomość graniczy z Cmentarzem Komunalnym przy ulicy Rokickiej.

ATUTEM  TEJ NIERUCHOMOŚCI JEST FAKT, IŻ POSIADA ONA BEZPOŚREDNI DOSTĘP DO CMENATRZA Z BRAMĄ WJAZDOWĄ NA PILOTA, CO ZAPEWNIA PEŁEN KOMFORT PODCZAS ORGANIZACJI UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWYCH, DODATKOWO JEST W PEŁNI WYPOSAŻONY.

Prowadzony biznes ma duży potencjał rozwojowy ( wprowadzenie nowych usług, sprzedaż trumien – urn, sprzedaż kwiatów), co zwiększy przychody. Dodatkowo nieruchomość posiada budynek (kwiaciarnię), który graniczy z Cmentarzem.

Istnieje możliwość wynajęcia kontenera (pawilon handlowy) oraz możliwość kupna karawanu pogrzebowego marki Mercedes Vito z 2022 roku – przygotowany na 2 trumny. 

Wyjściowa cena wynosi 17,5 mln złotych, zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do złożenia kontroferty.

Działka zlokalizowana jest przy największym cmentarzu w Tczewie. Teren w pełni ogrodzony płotem murowanym z kamienia z wypełnieniem ze stali kutej, wjazd oraz plac wokół obiektu jest w pełni oświetlony oraz utwardzony, stwarzający dogodne warunki do przemieszczania. Obiekt wyposażono w profesjonalny system monitoringu oraz zabezpieczeń. 

W skład nieruchomości gruntowej wchodzą następujące budynki: 

BUDYNEK NR 1 – Budynek główny Restauracja o powierzchni użytkowej 695,36 m2, wybudowany w  1985 roku, o przeznaczeniu gastronomicznym. Budynek murowany, dach o konstrukcji drewnianej, odeskowany, pokrycie strzechą. Rynny, rury i obróbki blacharskie z blachy cynkowej. Główne pomieszczenia budynku to: Sale bankietowe o powierzchni (139,92 m2, 193,90 m2), kuchnia w pełni wyposażona o powierzchni 32,57 m2, toalety, pomieszczenia gospodarcze, magazyny i komunikacja. We wszystkich pomieszczeniach na podłodze płytki ceramiczne. Budynek w bardzo dobrej kondycji, w pełni wyposażony, przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej.

BUDYNEK NR 2 – o powierzchni użytkowej 447,72 m2, przebudowany w 2014 roku, o przeznaczeniu gastronomicznym, z niezależnym wejściem. Budynek murowany, dach odeskowany, pokryty blacho dachówką. Rynny, rury i obróbki blacharskie w systemie SIBA. Budynek składa się z: sali bankietowej o powierzchni (144,40 m2) kuchni w pełni wyposażonej (31,28 m2), chłodni, pomieszczeń gospodarczych, magazynów, toalet, szatni, komunikacji. Część pomieszczeń klimatyzowana. Budynek w bardzo dobrej kondycji, w pełni wyposażony, przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej.

BUDYNEK NR 3 – Budynek mieszkalny trzykondygnacyjny, wybudowany w 2007 roku, przeznaczony na pokoje gościnne, z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony o łącznej powierzchni użytkowej 639,98 m2. Budynek murowany, wylewka betonowa pokryta glazurą w pomieszczeniach mokrych, natomiast w pokojach panele. Dach o konstrukcji drewnianej, pokryty blacho dachówką. Rynny, rury spustowe i obróbki blacharskie z blachy cynkowej. Na parterze znajduje się 8 pokoi dwuosobowych, w tym jeden pokój jednoosobowy dla osoby niepełnosprawnej, kuchnia, łazienki oraz części komunikacyjne.

Piętro składa się z 2 pokoi dwuosobowych oraz jednego pokoju trzyosobowowego z łazienką.   
Na II piętrze usytuowane są 2 pokoje dwuosobowe z łazienką.

BUDYNEK NR 4 – Budynek mieszkalny, wolnostojący, niepodpiwniczony, z poddaszem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 126,20 m2. Budynek murowany, dach o konstrukcji drewnianej, odeskowany, pokryty blacho dachówką. Dodatkowo nieruchomość posiada ogród zimowy z profili aluminiowych pokryty blacho dachówką. 

BUDYNEK NR 5 – Budynek usługowy, parterowy, podpiwniczony z łącznikiem na kondygnacji podziemnej o powierzchni użytkowej 225,43 m2. Wybudowany w 2017 roku. Fundamenty betonowe, ściany murowane. Na całej powierzchni wylewka betonowa wykończona gresem. Dach wielospadowy pokryty blacho dachówką. Rynny, rury i obróbki blacharskie wykonane są z blachy stalowej powlekanej. Budynek na poziomie parteru składa się z Sali pożegnań o powierzchni 50,63 m2, biura o powierzchni 12,52 m2, poddasza do adaptacji o powierzchni 30 m2 oraz pomieszczenia socjalnego, kuchni i toalety. 
Na poziomie piwnicy znajdują się pomieszczenia obsługi sekcyjnej, 6-cio stanowiskowa chłodnia służąca do przechowywania zmarłych, pomieszczenie socjalne dla personelu z szatniami i łazienkami, pomieszczenie gospodarcze, magazyn sanitarny oraz depozyt.
Komfortowa wentylacja obiektu poprzez Rekuperator Mistral P-1100  - Urządzenie zapewnia stałe, sprawne dostarczanie świeżego powietrza do budynku i usuwanie powietrza zużytego, bez mieszania się strumieni.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.
Więcej informacji pod numerem telefonu 788-897-897.


*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.


Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Nieregularny
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
English EN Polski PL