Obiekt na Sprzedaż

ul. Gdańska, Gdańsk

18 900 000 PLN
Cena:
18 900 000 PLN
Cena za m2:
7 991,54 PLN
Powierzchnia:
2 365 m2
Powierzchnia działki:
6 500 m2
Rynek:
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt):
Inne
Piętro:
0
Liczba pięter:
3
Rodzaj budynku:
Inny
Numer oferty:
165/9862/OOS

Opis Nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest kompleks hotelowo-gastronomiczno-rozrywkowy, zlokalizowany przy ulicy Kartuskiej w miejscowości Dzierżążno, powiat kartuski.

OBIEKT DOSKONALE PROSSPERUJE, POSIADA PEŁEN PORTWEL ZAMÓWIEŃ NA WESELA, BANKIETY, IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE ORAZ BIESIADY.
DODATKOWO NA TERENIE NIERUCHOMOŚCI ZNAJDUJE SIĘ BUDYNEK W STYLU PODHALAŃSKIM.

Link do strony nieruchomości www.mcblustar.pl

Nieruchomość znajduje się na wjeździe do miasta przy głównej drodze wojewódzkiej nr 211.W skład przedmiotowej nieruchomości wchodzi działka o obszarze 6500 m2, posiadająca płaskie ukształtowanie terenu. Teren oświetlony i monitorowany (ok. 300 kamer), ogrodzony od frontu z metalowych kutych przęseł, boki i tył powlekaną siatką. Podjazdy i parkingi utwardzone kostką brukową, całość działki zagospodarowana ozdobnymi krzewami.

Budynek w stylu podhalańskim – biesiada wybudowany z 2015 o powierzchni 350 m2 w pełni wyposażony, kuchnia ze stali nierdzewnej wraz ze sprzętem AGD, dodatkowo system monitoringów kuchennych, pełne wyposażenie sali konsumpcyjnej przeznaczonej pod imprezy okolicznościowe oraz cieszących się ogromnym zainteresowaniem IMPREZ BIESIADNYCH. Do dyspozycji gości jest teren zielony z częścią rekreacyjną, która składa się z altany, oczko wodne z wodospadem oraz miejsce na ognisko. Ogromnym atutem budynku jest pomieszczenie, w którym znajduję się z murowany grill gdzie są serwowane posiłki.

Budynek trzykondygnacyjny o powierzchni 2015 m2, wykonany w technologii tradycyjnej z 1,5 ściany + 2xocieplenie), stropy betonowe. Dach konstrukcji drewnianej, ocieplony wełną mineralną, kryty dachówką betonową. Ogrzewanie c.o., piecem na eko-groszek z podajnikiem.Obiekt w pełni wyposażony, kuchnia ze stali nierdzewnej wraz ze sprzętem AGD, dodatkowo system monitoringów kuchennych, pełne wyposażenie sal, pokoi hotelowych, recepcji oraz pomieszczeń administracyjnych.
Na parterze zlokalizowana jest sala bankietowa(185,40m2), mała sala (234,92)pod aranżację SPA, pomieszczenia kuchenne, recepcja. Na piętrze do dyspozycji gości oddanych jest 16 komfortowo wyposażonych pokoi wraz z łazienkami.W piwnicy (721,40 m2) mieści się Klub (514 m2) w pełni wyposażony, cieszący się bardzo dobrą renomą. Podzielony jest na 2 sale taneczne, palarnie, łazienki damskie-męskie.

Cena obejmuje pełne wyposażenie.Kompleks świetnie prosperuje w pełnym zakresie usług hotelowo-gastronomiczno-rozrywkowym. Gdzie jest pełen harmonogram zamówień.
Nieruchomości jest jej bardzo dobra lokalizacja, która umożliwia łatwy dojazd do Hotelu bezpośrednio z drogi krajowej nr 211 oraz szybki wyjazd w dowolnym kierunku kraju. Bliska odległość do drogi pomaga w pozyskiwaniu przypadkowych klientów szukających noclegi podczas podróży.

Nieruchomość przynosi duże zyski, to świetna propozycja dla przedsiębiorców, osób szukających nieruchomości pod inwestycję.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.
Więcej informacji pod numerem telefonu 788 897 897.

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Alarm: Tak
  • Ochrona: Tak

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
Email