Obiekt na Sprzedaż

ul. Stanisława Wyspiańskiego, Tczew

4 100 000 PLN
Cena:
4 100 000 PLN
Cena za m2:
6 685,15 PLN
Powierzchnia:
613,30 m2
Powierzchnia działki:
976 m2
Przeznaczenie (obiekt):
Przemysłowo/Produkcyjne
Liczba pięter:
1
Rodzaj budynku:
Mieszkalno-biurowy
Numer oferty:
176/9862/OOS

Opis Nieruchomości

Przedmiotem oferty jest sprzedaż nieruchomości zabudowanej budynkiem produkcyjnym - piekarnia z ciastkarnią, z zapleczem biurowo, socjalnym i budynkiem chłodni o powierzchni zabudowy 376,60 m2 - powierzchni użytkowej 613,30 m2, posadowiony na działce 976m2 położonej przy ulicy Wyspiańskiego w miejscowości Tczew.

Zgodnie z „Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego”, nieruchomość zapisana jest w jednostce urbanistycznej UMN 1 - ʺZA PARKIEM BEMAʺ, przeznaczenie terenu obejmuje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą, bliźniaczą, szeregową

Nieruchomość wybudowana z bloczka gazobetonowego oraz cegły ceramicznej pełnej. Dach o konstrukcji drewnianej, odeskowany pokryty dachówką ceramiczną, rynny i rury z blachy ocynkowanej, okna wykonano z profili PCV. Ogrzewanie piecem dwu-funkcyjnym gazowym. Podjazd oraz ciągi komunikacyjne wyłożone kostką brukową.
Budynek o przeznaczeniu produkcyjnym, wolnostojący częściowo podpiwniczony o powierzchni zabudowy 376,60 m2 - powierzchni użytkowej 613,30 m2. Piwnica o powierzchni 145,40m2, parter budynku o powierzchni 316,30m2 oraz piętro o powierzchni 151,60m2. Na poddaszu znajduje się pomieszczenie o powierzchni ok 100m2 do własnej aranżacji, które można zaadaptować na mieszkanie z niezależnym wejściem. Uzbrojony w przyłącze wodociągowe, kanalizacji sanitarnej, energetyczne, gazowe. Wyposażony w monitoring i system wentylacji mechanicznej.

Bardzo dobra lokalizacja, obiekt położony jest w ścisłym centrum miasta, blisko szkoły, przedszkole, LIDL, zabudowa domów jednorodzinnych, zabudowa wielorodzinna, w pieszym i samochodowym ciągu komunikacyjnym.

Nie pobieramy prowizji od Kupującego, płacisz tylko właścicielowi nieruchomości uzgodnioną z nim cenę, bez żadnych dodatkowych opłat. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.
Więcej informacji pod numerem telefonu 788 897 897.

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
English EN Polski PL