Wyślij ofertę!


Podaj wynik równania:

 

Obiekt na Sprzedaż

rynek Rynek, Starogard Gdański

1 999 000 PLN

Cena:

1 999 000 PLN

Cena za m2:

3 090,93 PLN

Powierzchnia:

646,73 m2

Powierzchnia działki:

279 m2

Przeznaczenie (obiekt):

Handlowo/Usługowe

Liczba pięter:

3

Rodzaj budynku:

Kamienica

Numer oferty:

191/9862/OOS

Opis Nieruchomości

Biuro Użlis Nieruchomości na przyjemność zaoferować na sprzedaż BUDYNEK MIESZKALNO – USŁUGOWY, położony w ścisłym centrum Starogardu Gdańskiego przy ulicy Rynek 4 i Zajezdnej 10. Budynek ma powierzchnię użytkową 646,73 m2, posiada trzy kondygnacje nadziemne. Położony jest na działce o powierzchni 279 m2. 
Na pierwszej kondygnacji (parter) znajduje się lokal użytkowy  o powierzchni 241,48 m2, na zapleczu którego wydzielono powierzchnię przystosowaną pod produkcję spożywczą czy kuchnię restauracji. Lokal posiada wejście bezpośrednio z płyty Rynku oraz od strony ulicy Zajezdnej. Niewątpliwym atutem jest to, że od strony Rynku nie ma barier w postaci schodów do wejścia lokalu. Pozostałe kondygnacje; I piętro powierzchnia 236,77m2, II piętro 97,28m2 i III piętro 101,20m2 to otwarte przestrzenie do własnej aranżacji na cele mieszkaniowe lub komercyjne według koncepcji i wizji przyszłego inwestora. Na pierwsze i drugie piętro wchodzi się  klatką schodową od ulicy Zajezdnej. Na trzecie piętro schody należy zaplanować i wykonać wg własnego pomysłu.  
Kamienica z XIX wieku. Wnętrza wymagają koncepcji inwestora a następnie wykończenia. Stropy parteru oraz piętra I i II są żelbetonowe, Strop III piętra jest drewniany. Stolarka okienna z profili PVC. Media techniczne: prąd, woda, kanalizacja, Gaz, miejska sieć ciepłownicza, światłowód. 
Topowa lokalizacja! Rynek miejski Starogardu Gdańskiego.  Frontowa pierzeja kamienicy znajduje się od strony zachodniej rynku. Nieruchomość położona  jest w sąsiedztwie zabudowy usługowej, mieszkalno – usługowej i handlowej.
Zapraszamy na prezentacje: tel. + 48 660 538 825
Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta różnych banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.
*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Marek Nowak

Ekspert Nieruchomości

Telefon:
+48 660 538 825
E-mail:
m.nowak@uzlis-nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20928

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
English EN Polski PL