Obiekt na Sprzedaż

ul. Wojska Polskiego, Tczew

670 000 PLN
Cena:
670 000 PLN
Cena za m2:
7 171,91 PLN
Powierzchnia:
93,42 m2
Rynek:
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Liczba pięter:
2
Rodzaj budynku:
Mieszkalno-biurowy
Numer oferty:
183/9862/OOS

Opis Nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest budynek komercyjny o przeznaczeniu handlowo-mieszkalnym o powierzchni 93,42 m2, zlokalizowany przy ulicy Wojska Polskiego w Tczewie.

Budynek składa się z dwóch odrębnych lokali o powierzchni 45,76 m2 i 47,66 m2. Oba lokale są połączone klatką schodową z odrębnymi wejściami. Nieruchomość posiada wejście z ciągu komunikacyjnego ulicy Wojska Polskiego.

Ogrzewanie c.o., piecem dwufunkcyjnym gazowym, okna oraz drzwi zewnętrzne wykonane z profili PCV.

Nieruchomość daje dużo możliwości adaptacyjnych, idealnie nadaje się do prowadzenia działalności biurowej - finansowej, księgowości, salonu kosmetologicznego, gabinetu masażu, kancelarii prawnej, biura architektonicznego.

Na parterze o powierzchni 45,76 m2, znajduje się część handlowa, składa się z pomieszczenia usługowego, toalety oraz pomieszczenia gospodarczego. Na podłodze płytki ceramiczne, ściany w gładzi szpachlowej i pomalowane.

Piętro o powierzchni 47,66 m2, składa się z dwóch z pomieszczeń usługowych, toalety oraz pomieszczenia gospodarczego. Na podłodze płytki ceramiczne, ściany w gładzi szpachlowej i pomalowane.

Bardzo dobra lokalizacja, w pieszym i samochodowym ciągu komunikacyjnym, w sąsiedztwie zabudowa wielorodzinna, ogólnodostępne parkingi, liczne punkty handlowe, przychodnia, szkoła, komunikacja miejska MZK, basen.

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.
Więcej informacji pod numerem telefonu 788 897 897.

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
English EN Polski PL