Obiekt na Sprzedaż

Chojnicka, Starogard Gdański

997 000 PLN
Cena:
997 000 PLN
Cena za m2:
1 000 PLN
Powierzchnia:
997 m2
Powierzchnia działki:
374 m2
Rynek:
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt):
Mieszkalne
Rodzaj budynku:
Kamienica
Dostępne od:
2020-09-30
Numer oferty:
173/9862/OOS

Opis Nieruchomości

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować narożną kamienicę w centrum Starogardu Gdańskiego, w najbliższej okolicy rynku.
Budynek solidnie zbudowany z czerwonej cegły w technologii tradycyjnej, podpiwniczony, trzykondygnacyjny, kryty dachem jednospadowym.
Powierzchnia zabudowy – 253,4 m2
Powierzchnia użytkowa – 997,1 m2
Kubatura – 11965,2 m3
Instalacje: gazowa, elektryczna, wodno – kanalizacyjna.
Kamienica ma charakter narożny z bardzo dobrą ekspozycją. Bardzo solidna konstrukcja. Podpiwniczenie obejmuje całość obrysu obiektu.
Do sprzedania również przylegająca do budynku scalona działka od ul. Krzywej o powierzchni 107 m2, która może zostać wykorzystana do modernizacji i rozbudowy obiektu.
W obecnej chwili na parterze znajduje się lokal użytkowy o powierzchni 120 m2 z wejściem od strony ul. Chojnickiej, drugie wejście do lokalu z boku budynku, od strony ul. Krzywej.
Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję na wszelkiego rodzaju inwestycje.
Brak lokatorów oraz częściowo wykonane prace remontowe (remont dachu, wymiana stolarki okiennej, drzwiowej w lokalu handlowym)
Ze względu na lokalizację i charakterystykę obiekt posiada wielorakie możliwości inwestycyjne m.in.:
- możliwość odnowienia i przekształcenia budynku w apartamenty mieszkalne na sprzedaż (istnieje gotowy projekt tej przebudowy zawierający dobudowę na przylegającej działce łącznika – klatki schodowej oraz przebudowę dwóch kondygnacji na 4 samodzielne mieszkania)
- nadaje się do wykończenia na obiekt hotelowy,
- przekształcenie piwnic np. pod działalnność gastronomiczną z osobnym wejście...,
- parterowy lokal od strony ul. Chojnickiej posiada doskonałą ekspozycję, duże witryny i typową charakterystykę handlowo – usługową umożliwiającą stałe czerpanie pożytków z najmu komercyjnego,
- pozostała część parteru do remontu i wykorzystania na cele komercyjne z wejściem od drugiej strony budynku z dostępem do parkingu.
Z uwagi na konstrukcję: cegła, elementy stalowe, duża przestrzeń istnieje możliwość zaaranżowania niepowtarzalnych wnętrz loftowych.
Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta
*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Kontakt: 660 538 825
Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Marek Nowak

Ekspert Nieruchomości

Telefon:
+48 660 538 825
E-mail:
m.nowak@uzlis-nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20928

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
Email