Obiekt na Sprzedaż

ul. 6 Marca, Stara Kiszewa

1 400 000 PLN
Cena:
1 400 000 PLN
Cena za m2:
1 401,40 PLN
Powierzchnia:
999 m2
Powierzchnia działki:
47 889 m2
Rynek:
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt):
Inne
Numer oferty:
162/9862/OOS

Opis Nieruchomości

Przedmiotem oferty jest gospodarstwo rolne składające się z budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej ok. 137m2 wraz z budynkiem inwentarskim, magazynowym oraz garażowym, które usytuowane są na działkach o powierzchni łącznej 47.889m2 położone w miejscowości Stara Kiszewa, powiat kościerski.

Budynek mieszkalny dwukondygnacyjny, w całości podpiwniczony, wybudowany metodą tradycyjną z pustaka 24cm oraz cegły, ocieplony styropianem 15cm. Dach budynku płaski, ocieplony styropianem, pokryty papą.

Dom na poziomie parteru składa się z przestronnego salonu, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz werandy. Na piętrze budynku znajdują się trzy pokoje, gabinet oraz łazienka. W podpiwniczeniu budynku zlokalizowane są garaż, kotłownia oraz pomieszczenia gospodarcze.

Stolarka okienna z profili PCV, parapety wewnętrzne PCV, parapety zewnętrzne blaszane. Stolarka drzwiowa wewnętrzna drewniana z przeszkleniami. Kuchnia w zabudowie meblowej. W pokojach oraz przedpokojach podłogi wyłożone deskami sosnowymi oraz panelami, zaś w łazienkach płytkami ceramicznymi. W budynku wykonano instalację alarmową.

Ogrzewanie domu centralne piecem na miał. Ciepła woda ze zbiornika pionowego zasilanego elektrycznie.

Budynek posiada przyłącze do sieci energetycznej, wodociągowej oraz kanalizacyjnej.

Na działce znajduje się ponadto budynek inwentarski o powierzchni użytkowej ok. 203m2, drewniana stodoła o powierzchni użytkowej ok. 136 m2, budynek magazynowy o pow. użytkowej ok.196 m2 oraz garaż o powierzchni użytkowej ok. 278 m2.

Istnieje możliwość zakupu zabudowań z mniejszą powierzchnią działek.

Miejscowość Stara Kiszewa oddalona jest o ok. 27 km od Starogardu Gdańskiego, ok. 45 km od Tczewa, ok. 60km od Gdańska.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

Więcej informacji pod numerem tel. +48 889-729-729

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta 27 banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Nieregularny

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
Email