Wyślij ofertę!


Podaj wynik równania:

 

Dom na Sprzedaż

ul. Murarska, Starogard Gdański

349 000 PLN

Cena:

349 000 PLN

Cena za m2:

2 684,62 PLN

Powierzchnia:

130 m2

Powierzchnia działki:

483 m2

Liczba pokoi:

5

Liczba pięter:

1

Stan budynku:

W budowie

Typ domu:

Wolnostojący

Garaż/Miejsca parkingowe:

Tak

Usytuowanie garażu:

W bryle budynku

Opis Nieruchomości

Biuro Użlis Nieruchomości serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr 141/2, obręb nr 18, o powierzchni 483m2, usytuowanej w doskonałej lokalizacji w Starogardzie Gdańskim, przy ulicy Murarskiej.
Na działce znajduje się dom wznoszony według projektu pracowni Horyzont Tymek A, o tradycyjnym i przytulnym charakterze, z garażem w bryle. Dom o wymiarach około 13m x 10m oferuje powierzchnię użytkową wynoszącą 130,8 m2. Parter domu to strefa dzienna z dużym salonem oraz dodatkowym gabinetem/sypialnią. Duże pomieszczenie gospodarcze z wyjściem na zewnątrz oraz centralnie umieszczony kominek umożliwiają zastosowanie alternatywnego rodzaju ogrzewania. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje z łazienką.
Budynek posiada wykonany fundament z izolacją oraz wzniesione mury pierwszej kondygnacji. Rozprowadzono instalacje kanalizacyjną, a wszystkie media techniczne są dostępne, w tym wodociąg, kanalizacja, gaz, prąd i światłowód. Budowa może być kontynuowana, a do dyspozycji jest pełna i aktualna dokumentacja.
Działka znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczonym symbolem D1.22.MN.2 - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Lokalizacja jest wyjątkowo korzystna, blisko centrum miasta i w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej.
Oferujemy również bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej nieruchomości, załatwiając wszelkie formalności na miejscu, przy ofercie różnych banków, dopasowując je do indywidualnych potrzeb klienta.
Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 660 538 825 w celu umówienia się na oglądanie nieruchomości.
*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Szpital, Centrum handlowe, Szkoła, Restauracja, Gimnazjum, Sklep, Hala sportowa, Apteka, Rzeka, Plac zabaw, Las, Park, Przychodnia lekarska
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Marek Nowak

Ekspert Nieruchomości

Telefon:
+48 660 538 825
E-mail:
m.nowak@uzlis-nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20928

 

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
English EN Polski PL