Kup nieruchomość
szybko i bezpiecznie

Skontaktuj się z nami

Zobacz jak możemy Ci pomóc!

Z nami bezpiecznie kupisz swoją nieruchomość. Działamy w obszarze Starogardu Gdańskiego, Tczewa oraz Trójmiasta. Jako eksperci w branży nieruchomości zapewniamy wysoki poziom transakcji.

Oferuje kompetentną obsługę w oparciu o indywidualne podejście do klienta. Jedną z zadań agenta nieruchomości jest pomoc w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji kupna-sprzedaży, co może okazać się nie lada wyzwaniem, szczególnie, gdy jest to Twoja pierwsza transakcja. 

Poniżej przedstawiamy Wam listę dokumentów, które należy przygotować przed transakcją kupna-sprzedaży własnościowego prawa do lokalu.

Odpis z księgi wieczystej nieruchomości, obecnie wystarczy podać numer księgi wieczystej. Znając jej numer, księgę wieczystą sprawdzisz pod adresem: http://srdb.pl/ksiegiwieczyste,

Dokument stwierdzający nabycie prawa do lokalu np. akt notarialny zakupu nieruchomości, postanowienie sądu o nabyciu prawa do lokalu w spadku, akt notarialny stwierdzający otrzymanie nieruchomości w formie darowizny,

Zaświadczenie o stanie zadłużenia dot. opłat eksploatacyjnych - dokumenty otrzymasz ze swojej spółdzielni mieszkaniowej,


Zaświadczenie dotyczące tego, że nikt nie jest zameldowany w mieszkaniu takie zaświadczenia wydaje właściwy urząd miasta/gminy.

Aby mieć pewność, że dokumenty są kompletne i prawidłowe, polecamy współpracę z agentem nieruchomości. Dzięki skorzystaniu z usług profesjonalisty, który przeprowadzi nas krok po kroku przez cały proces, możemy mieć pewność, że transakcja będzie dla nas w 100% bezpieczna.

Dowiedz się więcej

Jesteśmy blisko Ciebie.
Wypełnij formularz, a przedstawimy Ci ofertę.


96%

Mamy prawie 100% skuteczności w sprzedaży nieruchomości.

80%

Nieruchomości zostaje sprzedanych przez 3 miesiące.

30%

Naszych ofert pochodzi z rekomendacji zadowolonych klientów.

Facebook
Telefon
English EN Polski PL