Dom na Sprzedaż

Starogard Gdański

236 000 PLN
Cena:
236 000 PLN
Cena za m2:
1 514,08 PLN
Powierzchnia:
142 m2
Powierzchnia działki:
753 m2
Liczba pokoi:
4
Typ domu:
Inny
Rynek:
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe:
Tak

Opis Nieruchomości

Jeśli masz już dość życia w zamkniętej przestrzeni bloku to jest to oferta dla Ciebie.

Mamy przyjemność zaprezentowania wyjątkowej okazji funkcjonalnego domu z garażem na własnej działce, nieruchomość oddalona zaledwie 7 min od centrum Starogardu Gdańskiego.

Powierzchnia domu i przynależnego terenu daje ogromną swobodę do życia blisko natury. W tych jakże nieprzewidywalnych czasach w cenie mieszkania możesz sobie i swojej rodzinie zafundować swój własny raj na ziemi :) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Na sprzedaż nowy funkcjonalny dom z garażem o powierzchni użytkowej 113m2 w stanie surowym otwartym postawiony na działce o powierzchni 753m2 w miejscowości Lipinki Królewskie, gmina Lubichowo, powiat starogardzki.Oferta dotyczy nowego domu którego budowa ruszy w kwietniu 2020roku. Przewidywalny termin realizacji budowy to około 5 miesięcy.Projekt budowlany, kierownik budowy i nadzór w cenie nieruchomości.

Istnieje możliwość budowy domu pod klucz.Dom budowany będzie metodą tradycyjną pustaków betonowych alfa. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych izolacja 10cm. Podłoga hudziak pod posadzkę na gruncie wykonana z następujących warstw piasek ubity około 15cm, gazobeton zatarty około 15cm, 2x folia budowlana, styropian 10cm, szlichta cementowa 6cm. Strop betonowe monolityczne schody betonowe. Konstrukcja dachu drewniana odeskowana i zabezpieczona papą. Jeden pion kominowy przygotowany pod system rekuperacji. Na tyłach garażu kotłownia, paliwo stałe. Możliwość indywidualnej instalacji gazowej na posesji. Bardzo funkcjonalny projekt z garażem w bryle i użytkowym poddaszem.

Na parterze budynek składa się z wiatrołapu ( 3,1m2), holu (3,8m2), salonu ( 29,65m2), kuchni (11,40m2), WC ( 2,05m2), garażu ( 19,70m2) i kotłowni ( 9,30m2). Na piętrze zaprojektowano 3 pokoje ( 12,50m2, 17,80m2, 14,85m2), holu ( 5,90m2), łazienki(7,80m2) oraz garderoby ( 4,20m2)Budynek posadowiony będzie tak aby taras ogrodowy położony był optymalnie do padania promieni słonecznych.Możliwość zamontowania dowolnego pieca.Dostępne media techniczne: woda z ujęcia gminnego ( na działce ), Ekologiczna oczyszczalnia ścieków albo bezodpływowy zbiornik ( do osadzenia ) prąd ( umowa do przepisania z aktualnym właścicielem )

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Nie pobieramy prowizji od Kupującego, z Użlis Nieruchomości płacisz tylko właścicielowi nieruchomości uzgodnioną z nim cenę, bez dodatkowych opłat. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta 22 banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta

Kontakt: 533 441 244. Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
English EN Polski PL