Wyślij ofertę!


Podaj wynik równania:

 

Działka na Sprzedaż

ul. Sosnowa, Rąty

319 000 PLN

Cena:

319 000 PLN

Cena za m2:

136,62 PLN

Prąd:

Bezpośrednio na działce

Numer oferty:

1858/9862/OGS

Przeznaczenie działki:

Budowlana

Powierzchnia działki:

2 335 m2

Opis Nieruchomości

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować niezabudowaną nieruchomość składającą się z dwóch działek ewidencyjnych numerach 34/1 i 34/2 o łącznej powierzchni 2335 m2. Zlokalizowana jest przy ulicy Sosnowej w obrębie ewidencyjnym nr 11 Rąty, Gmina Somonino.


Największym atutem tej działki jest przepiękny widok, który rozciąga się w kierunku południowo-wschodnim na serce obszaru chronionego krajobrazu doliny Raduni. Teren częściowo płaski, ale wyróżnia się fantastyczną skarpą, którą można zagospodarować w praktyczny sposób. Działka otoczona jest zielenią i zabudową domów jednorodzinnych, co dodaje jej uroku. Ponadto, znajduje się na końcu ślepej ulicy, co nadaje jej dodatkowo atut niepowtarzalnej intymności.


Działka posiada pozwolenie na budowę z września 2022 roku na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego. Istnieje możliwość skorzystania z projektu i kontynuowania budowy lub też wystąpienia o nowe pozwolenie i realizacji własnej koncepcji zagospodarowania działki. Skrzynki z prądem znajdują się przy działkach, a wodociąg jest dostępny w drodze dojazdowej. Nieruchomość posiada także dostęp do drogi publicznej.


Dzięki swojemu potencjałowi, ta działka ma możliwość stworzenia niepowtarzalnego miejsca do życia z pięknym widokiem na okolicę. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, szkoła, plac zabaw i inne obiekty użyteczności publicznej, co czyni tę lokalizację jeszcze bardziej atrakcyjną.


Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 660 538 825 w celu uzyskania więcej informacji oraz umówienia się na obejrzenie nieruchomości. Oferujemy również bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej nieruchomości oraz kompleksowe wsparcie w załatwianiu wszelkich formalności, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb klienta.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Przystań, Las, Kościół, Przedszkole, Plac zabaw, Szkoła, Rzeka, Sklep, Hala sportowa
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Marek Nowak

Ekspert Nieruchomości

Telefon:
+48 660 538 825
E-mail:
m.nowak@uzlis-nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20928

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
English EN Polski PL