Mieszkanie na Sprzedaż

ul. Armii Krajowej, Tczew

305 000 PLN
Cena za m2:
8 912,92 PLN
Powierzchnia:
34,22 m2
Liczba pokoi:
2
Piętro:
0
Liczba pięter:
3
Rynek:
Wtórny

Opis Nieruchomości

NOWA INWESTYCJA PRZY ULICY ARMII KRAJOWEJ!

Termin oddania nieruchomości przewidziany jest na I kwartał 2022 roku.

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST MIESZKANIE 2 POKOJOWE (B.02) O POWIERZCHNI 34,22 M2, USYTUOWANE NA PARTERZE, PRZY ULICY ARMII KRAJOWEJ W TCZEWIE.

DODATKOWO MIESZKANIE POSIADA W OKNACH ROLETY ANTYWŁAMANIOWE.

Do każdego mieszkania przynależna jest piwnica.

Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim. Projekt inwestycji obejmuje budynek wielorodzinny składający się z czterech kondygnacji. Na każdym piętrze znajdować się będą 3 lokali mieszkalnych. Budynek będzie posiadał halę garażową, w której powstaną miejsca postojowe. Funkcjonalne rozkłady mieszkań z przestronnymi balkonami.
Budynek mieszkalny zostanie wybudowany pośród zieleni, ale również w bliskości infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, przystanki komunikacji miejskiej, szkoły, przedszkola i żłobki. Atrakcyjna lokalizacja daje możliwość dogodnego dojazdu do centrum miasta oraz istotnych dróg wyjazdowych z miasta.

STANDARD WYKOŃCZENIA I WYPOSAŻENIA LOKALU MIESZKALNEGO, STAN DEWELOPERSKI:
W zakresie robót budowlanych:
– ścianki działowe: murowane z cegły silikatowej
– tynki wewnętrzne: cementowo-wapienne ścian i sufitów
– posadzka: wylewka betonowa na gładko,
– parapety zewnętrzne– stolarka okienna: z profili PCV 3 szybowa. Stolarka okienna wyposażona w rozszczelnienia skrzydeł oraz nawiewniki.
– stolarka drzwiowa: drzwi wejściowe do mieszkań
W zakresie robót sanitarnych:
– instalacje wodno-kanalizacyjne: podejścia do urządzeń w łazience i kuchni wraz z opomiarowaniem wodomierzami na ciepłą i zimną wodę,
– instalacja c.o, ogrzewanie miejskie, rozprowadzenia z grzejnikami płytowymi w kuchni i pokojach oraz drabinkowymi w łazienkach. Opomiarowanie instalacji c.o. ciepłomierzem. Grzejniki wyposażone w zawory termo-regulujące,
W zakresie robót elektrycznych:
– instalacja siłowa zakończona gniazdem w kuchni,
– instalacja telefoniczna, internetowa i RTV: zakończona gniazdem telefonicznym i internetowym w przedpokojach oraz gniazdami RTV w pokojach.
– instalacja gniazd wtyczkowych: pomieszczenia kuchni, łazienek, przedpokoi i pokoi, instalacja oświetlenia i gniazd wtyczkowych wyposażona w biały osprzęt (gniazda i włączniki).

Nie pobieramy prowizji od Kupującego, bez żadnych dodatkowych opłat. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.
Więcej informacji pod numerem telefonu 788-897-897.


*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny


Parametry dodatkowe

  • Stan nieruchomości: Stan deweloperski
  • Rok budowy: 2022
  • Teren ogrodzony: Tak

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
English EN Polski PL