Wyślij ofertę!


Podaj wynik równania:

 

Mieszkanie na Sprzedaż

ul. Józefa Wybickiego, Starogard Gdański

249 000 PLN

Cena za m2:

4 636,36 PLN

Powierzchnia:

55 m2

Liczba pokoi:

2

Piętro:

2

Liczba pięter:

2

Rynek:

Wtórny

Opis Nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55m2 z potencjałem przebudowy na trzy pokojowe. Mieszkanie z wykupionym gruntem pod budynkiem i księgą wieczystą.
Mieszkanie znajduje się w bloku przy ulicy Wybickiego i jest na II piętrze. Do mieszkania przynależy  balkon i piwnica. Układ pomieszczeń pozwala na przeniesienie kuchni do salonu, wygenerowanie z kuchni dodatkowej sypialni. Blok znajduje się wewnątrz osiedla z dala od ruchliwych ulic. Wokół budynku rozmieszczone są parkingi, plac zabaw dla dzieci. Wokół niezbędna infrastruktura, przedszkole, szkoła, przychodnia, sklepy, przystanek autobusowy.  
Ogrzewanie mieszkania i ciepła woda centralne z sieci miejskiej. Stolarka okienna wykonana została z profili PCV okna 2 szybowe. Opłaty stałe do Wspólnoty Mieszkaniowej  wynoszą miesięcznie około 900 zł. W skład czynszu wchodzą opłaty za ogrzewanie, ciepłą i zimną wodę, kanalizację,  wywóz nieczystości, fundusz remontowy i koszty administratora.
W mieszkaniu znajduje się instalacja gazowa ( kuchenka) .  
Zapraszamy do kontaktu: Paweł Rózga tel. + 48 533 441 244 

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.
 
*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Stan nieruchomości: Do adaptacji
  • Opłaty administracyjne: 900 PLN
  • Dostępne od: 2024-06-07
  • Komunikacja: Kolej, Bus, PKS

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
English EN Polski PL