Pokaż kontakt
Ukryj
Agent Nieruchomości Paweł Rózga (Starogard Gdański)
Agent Nieruchomości
Paweł Rózga (Starogard Gdański)
tel. 533 *** *** Pokaż numer
Zapytaj o nieruchomość

Dom na sprzedaż: Rokocin
650 000 PLN
Liczba Pokoi: 6
Numer oferty: UZ05461
230 m2
Działka : 1951.00 m2
Pomorskie
2826
PLN / m2
  • Mapa Nieruchomości
  • Opis Nieruchomości
  • Street
    View
  • Okolica
  • Oblicz
    Ratę
Mapa Nieruchomosci
Opis Nieruchomości

Przedmiotem oferty jest dom mieszkalny z budynkiem gospodarczym  garażami po o powierzchni położony na działce o powierzchni 1951m2 w spokojnej okolicy na granicy Rokocina i Nowej Wsi w gminie Starogard Gdański w powiecie starogardzkim.  

Budynek  solidny stawiany z czerwonej cegły ze szczeliną dylatacyjną, grubość ścian około 70cm, na fundamencie z kamieni ciosanych z roku 1926.. Wymiary  około 14m x 10m. Dom bardzo ciepły w  części piwnica ze sklepieniami w niej znajduje się piec centralnego ogrzewania. Dach i strop na piętrze z drewna, pokrycie dachu blacho dachówka. Okna z profili PCV dwuszybowe. Instalacja elektryczna w miedzi. W ostatnich latach dom został wyremontowany, zaadoptowano poddasze nastąpiła wymiana podług i rozprowadzono nową instalacje grzewczą i elektryczną. W 2015 roku wstawiono nową kuchnię.  

Dom na parterze składa się z wiatrołapu ( 2,1m x 2,5m – 5,28m2), spiżarni ( 2,1m x 2,3m – 5m2), pokój dzienny salon ( 4,7m x 7,2m – 34m2),  kuchni ( 3,5m x 3m – 10,8m2), łazienki (3m x 1,8m – 5,6m2), sypialni 1 ( 4,7m x 4,9m – 23m2), sypialni 2 (3,7m x 4,7m – 17,7m2) Na piętrze rozmieszczono trzy sypialnie oraz łazienkę z prysznicem. Całość w bardzo dobrym stanie czyste i zadbane – gotowe do wprowadzenia.  

Drugi towarzyszący budynek jest również murowany z białego pustaka, składa się z dwóch garaży i trzech pomieszczeń gospodarczych. Poddasze na betonowym stropie do adaptacji.

Działka pięknie położona graniczy z przepływającym wzdłuż posesji strumykiem. Wjazd na posesję bezpośrednio z drogi gminnej. Działka pięknie zagospodarowana jest dużo miejsca na ogród warzywny, szklarnię i strefę rekreacji. .

Ogrzewanie całego domu centralne piecem z na węgiel w sezonie zużycie węgla na poziomie 5 ton. który znajduje się w oddzielnym pomieszczeniu- kotłowni. Budynek posiada przyłącze do sieci energetycznej, woda z własnego ujęcia hydrofor wraz z filtrami i uzdatniaczem, przydomowa ekologiczna oczyszczalnia ścieków. Sieć gazowa w drodze.

Bardzo atrakcyjne miejsce do odpoczynku, wokół liczne lasy, jeziora, rezerwaty przyrody i meandrująca rzeka Wda.  Odległość od autostrady A1 węzeł Ropuchy to 30 km, odległość od Gdańska 80 km, Starogardu Gdańskiego 35 km.

Nie pobieramy prowizji od Kupującego, z Użlis Nieruchomości płacisz tylko właścicielowi nieruchomości uzgodnioną z nim cenę, bez żadnych dodatkowych opłat. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta 27 banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta

Kontakt: 533 441 244

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 

 

Media:
Prąd: W budynku
Woda: W budynku
Gaz: W drodze
Kanalizacja: Brak
Ogrzewanie: (Nieznane)
Telefon:
Internet: Tak
Dodatkowe informacje:
Liczba pięter: 1
Balkon: balkon
Garaż: 2-miejsca-w-hali-garazowej
Piwnica: tak
Ogródek:
Street View
Zaplanuj trasę dojazdu
Okolica
Oblicz Ratę

Kalkulator opłat notarialnych

Cena nieruchomości:
Podatek o czynności cywilnoprawnych:
Taksa notarialna:
Vat od taksy notarialnej:
Koszty sądowe:
Wypis aktu notarialnego:
Wniosek do sądu:
Suma opłat:
Całkowity koszt transakcji (wraz z kosztami):

Kalkulator raty kredytu

Kwota kredytu:
Oprocentowanie w skali roku:
Okres kredytowania (w latach):
Ilość rat:
Rata kredytu:

Współpracujemy z 15 bankami

Wyliczenia podane przez kalkulatory sa tylko i wyłącznie do celów orientacyjnych. Nie stanowią one oferty handlowej, ani nie są podstawą do zawarcia umowy. Rzeczywiste kwoty mogą się różnić.

Domiporta Gratka OtoDom Domy.pl nportal.pl KLIKmapa.pl
Obserwowane: 0