Pokaż kontakt
Ukryj
Agent Nieruchomości Tomasz Użlis
Agent Nieruchomości
Tomasz Użlis
tel. 788 *** *** Pokaż numer
Zapytaj o nieruchomość

Dom na sprzedaż: Tczew
2 149 000 PLN
Liczba Pokoi: 3
Numer oferty: UZ04295
28699 m2
Piętro : 1
Pomorskie
75
PLN / m2
  • Opis Nieruchomości
  • Oblicz
    Ratę
Opis Nieruchomości

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwóch działek o łącznej powierzchni 28.699 m2, mieszczących się przy ulicy Czatkowskiej w Tczewskich Łąkach.

Nieruchomość składa się z dwóch działek opisanych w dwóch księgach wieczystych, co jest dodatkowym atutem w aspekcie inwestycyjnym. W drodze przy granicy działek znajduje się prą, woda oraz gaz.

Pierwsza działka o powierzchni 12.999 m2, zabudowana jest domem o powierzchni 64 m2, przeznaczonym do remontu. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze, o płaskim nachyleniu terenu w kształcie zbliżonym do trapezu. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, według którego przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Kolejna działka niezabudowana o powierzchni 15.700 m2, o klasyfikacji ziemi (RI-7.700 m2, RII-7.800 m2, W-200 m2), położona jest bezpośrednio przy drodze, o płaskim nachyleniu terenu w kształcie zbliżonym do trapezu.

Nieruchomość idealna pod inwestycję!!! Bardzo atrakcyjna lokalizacja, znajduje się spokojnym punkcie, w sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych. Idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnego miejsca, ale również komfortu bliskości miasta. 

Atutem położenia nieruchomości jest dogodny dojazd do Tczewa (4km) oraz Gdańska (35km) drogą krajową nr 91 (dawną Jedynką), A1 lub S7.

Nie pobieramy prowizji od Kupującego. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Dobór oferty do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

Więcej informacji pod numerem telefonu 788-897-897.


*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Media:
Prąd: W drodze
Woda: W drodze
Gaz: W drodze
Kanalizacja: Brak
Ogrzewanie: Brak
Telefon:
Internet: Tak
Dodatkowe informacje:
Liczba pięter: 1
Balkon: brak
Garaż: brak-garazu
Piwnica: nie
Ogródek:
Oblicz Ratę

Kalkulator opłat notarialnych

Cena nieruchomości:
Podatek o czynności cywilnoprawnych:
Taksa notarialna:
Vat od taksy notarialnej:
Koszty sądowe:
Wypis aktu notarialnego:
Wniosek do sądu:
Suma opłat:
Całkowity koszt transakcji (wraz z kosztami):

Kalkulator raty kredytu

Kwota kredytu:
Oprocentowanie w skali roku:
Okres kredytowania (w latach):
Ilość rat:
Rata kredytu:

Współpracujemy z 15 bankami

Wyliczenia podane przez kalkulatory sa tylko i wyłącznie do celów orientacyjnych. Nie stanowią one oferty handlowej, ani nie są podstawą do zawarcia umowy. Rzeczywiste kwoty mogą się różnić.

Domiporta Gratka OtoDom Domy.pl nportal.pl KLIKmapa.pl
Obserwowane: 0