Pokaż kontakt
Ukryj
Agent Nieruchomości Karol Kołodziejski (Starogard Gdański)
Agent Nieruchomości
Karol Kołodziejski (Starogard Gdański)
tel. +48 *** *** Pokaż numer
Zapytaj o nieruchomość

Dom na sprzedaż: Borzechowo
85 000 PLN
Liczba Pokoi: 1
Numer oferty: UZ05372
17 m2
Działka : 990.00 m2
Pomorskie
5000
PLN / m2
  • Mapa Nieruchomości
  • Opis Nieruchomości
  • Street
    View
  • Okolica
  • Oblicz
    Ratę
Mapa Nieruchomosci
Opis Nieruchomości

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o obszarze 990 m2 wraz z budynkiem letniskowym zlokalizowana ok 170 metrów od Jeziora Borzechowskiego Wielkiego w kociewsko – borowiackiej wsi Borzechowo, gmina Zblewo.
Posadowiony na trenlince budynek letniskowy o powierzchni użytkowej 17 m2 wykonany został konstrukcji drewnianej. Dach deskowany kryty strzechą.

Teren, na którym znajduje się działka objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z tym planem obszar działki oznaczony jest jako teren letnisk indywidualnych.

Dostępne media: sieć energetyczna (w budynku) oraz wodociągu gminnego ( w drodze).

Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu (31x30m), o dość równym nachyleniu terenu. Dogodna lokalizacja nieruchomości w sąsiedztwie zabudowy domów zarówno letniskowych jak i całorocznych, lasu oraz jeziora. Idealna lokalizacja dla osób ceniących spokój i walory przyrodniczo krajobrazowe, dojazd ok 500 m od drogi asfaltowej. Odległość od Starogardu Gdańskiego to 15 km, Tczewa 40 km, a od Gdańska 65 km.

Borzechowo – wieś kociewska w powiecie starogardzkim, w gminie Zblewo. Wieś leży na pojezierzu kociewsko – borowiackim przy drodze Wojewódzkiej n 214, jest siedzibą sołectwa, w którego skład wchodzą również miejscowości Jeziornik, Twardy Dół i Wirty. Jezioro Borzechowskie, nad którym leży działka, jest jednym z największych (303 ha) i najczystszych (I kl. czystości wody) na Pojezierzu Starogardzkim. Na jeziorze znajduje się kilka wysp. Na największej z nich – Wyspie Starościńskiej – pozostały fragmenty ruin zamku, który w latach 1581-1772 był siedzibą starostów kociewskich. W odległości kilkuset metrów od działki znajduje się założony w 1875 roku Ogród Dendrologiczny "Wirty", obecnie jeden z najciekawszych obiektów tego typu w Polsce. Zgromadzono tu ponad 450 gatunków drzew i krzewów z całego świata. Nieopodal znajduje się również wijąca się w pobliżu zakolami rzeka Wda stanowiąca turystyczny szlak spływów kajakowych.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.
Więcej informacji pod numerem telefonu 788 – 764 – 764

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta 27 banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny. 
Media:
Prąd: W budynku
Woda: W drodze
Gaz: (Brak informacji)
Kanalizacja: (Brak informacji)
Ogrzewanie:
Telefon:
Internet: ---
Dodatkowe informacje:
Liczba pięter: 0
Balkon: brak-informacji
Garaż:
Piwnica: nie
Ogródek:
Street View
Zaplanuj trasę dojazdu
Okolica
Oblicz Ratę

Kalkulator opłat notarialnych

Cena nieruchomości:
Podatek o czynności cywilnoprawnych:
Taksa notarialna:
Vat od taksy notarialnej:
Koszty sądowe:
Wypis aktu notarialnego:
Wniosek do sądu:
Suma opłat:
Całkowity koszt transakcji (wraz z kosztami):

Kalkulator raty kredytu

Kwota kredytu:
Oprocentowanie w skali roku:
Okres kredytowania (w latach):
Ilość rat:
Rata kredytu:

Współpracujemy z 15 bankami

Wyliczenia podane przez kalkulatory sa tylko i wyłącznie do celów orientacyjnych. Nie stanowią one oferty handlowej, ani nie są podstawą do zawarcia umowy. Rzeczywiste kwoty mogą się różnić.

Domiporta Gratka OtoDom Domy.pl nportal.pl KLIKmapa.pl
Obserwowane: 0