Pokaż kontakt
Ukryj
Agent Nieruchomości Karol Kołodziejski
Agent Nieruchomości
Karol Kołodziejski
tel. +48 *** *** Pokaż numer
Zapytaj o nieruchomość

Obiekt na sprzedaż: Gdańsk
1 800 000 PLN
Numer oferty: UZ04471
560 m2
Działka : 88650 m2
Pomorskie
3214
PLN / m2
  • Opis Nieruchomości
  • Oblicz
    Ratę
Opis Nieruchomości
Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa składająca się z czterech działek o łącznym obszarze 8,8650 ha, zabudowana budynkami o charakterze garażowo- gospodarczym, biurowo- mieszkalnym oraz socjalnym, zlokalizowana na pograniczu miejscowości Zdrojewo, gmina Nowe oraz Kurzejewo, gmina Warlubie, powiat świecki.

Nieruchomość tworzy kompleks działek sąsiadujących ze sobą. Pierwszy obszar  stanowi ok. 15000 m2, zabudowany budynkiem garażowo– gospodarczym, budynkiem biurowo- mieszkalnym, budynkiem socjalnym oraz stróżówką.

Budynek garażowo-gospodarczy:
Budynek wolno stojący, parterowy, nie podpiwniczony o charakterze hali jednoprzestrzennej. Wybudowany w 2016 roku. Powierzchnia użytkowa hali wynosi 428,59 m2.  Konstrukcją budynku są stalowe ramy, obłożone profilowaną, ocynkowaną blachą. Dach konstrukcji stalowej, wyłożony blachą. W budynku posadzka wykonana z betonu. Hala jest nie ocieplona oraz nie jest ogrzewana.

Budynek biurowo- mieszkalny:
Wybudowany w 2017 roku, konstrukcji szkieletowej drewnianej z wypełnieniem z wełny, obity płyta obornicką, od wewnątrz wykończony płyta gipsowo- kartonową oraz tynkiem cementowo- wapiennym z gładzią. Od zewnątrz budynek ocieplony styropianem wykończony tynkiem strukturalnym. Dach budynku konstrukcji drewnianej, wykończony płytą obornicką.  Budynek obecnie zaadoptowany i użytkowany jako pomieszczenie mieszkalne.  W skład budynku wchodzą weranda, salon, kuchnia, sypialnia, łazienka oraz kotłownia. Posadzka w pomieszczeniach wykończona panelami oraz płytkami. Stolarka okienna wykonana z profilu PCV. Budynek ogrzewany piecem na ekogroszek oraz elektrycznie.
Dostępne media to instalacja elektryczna oraz wodno- kanalizacyjna.

Budynek socjalny:
O powierzchni łącznej 47 m2.  Wybudowany w 2017 roku obecnie użytkowany jako powierzchnia biurowa.  Budynek wolno stojący, parterowy bez podpiwniczenia. Budynek konstrukcji szkieletowej drewnianej z wypełnieniem z wełny. Obity płytą obornicką oraz blachą. Od wewnątrz wykończony płyta gipsowo- kartonową, tynkiem cementowo wapiennym z gładzią, natomiast od zewnątrz częściowo ocieplony styropianem. Dach konstrukcji drewnianej, wykończony płytą obornicką. W skład budynku wchodzi pomieszczenie biurowe oraz socjalne ( aneks kuchenny, WC). Posadzki w pomieszczeniach wykończone płytkami. Stolarka okienna wykonana z profilu PCV. Budynek ogrzewany elektrycznie,
Dostępne media to instalacja elektryczna oraz wodno- kanalizacyjna.

Wyżej wymienione budynki wybudowane w ciągu ostatniego roku, w stanie bardzo dobrym. Obszar, na którym się znajdują te budynki jest ogrodzony płotem z blachy falistej. Cały teren pomiędzy budynkami jest utwardzony i zagęszczony ubitym kruszywem.

Drugi obszar stanowi ok. 26000 m2. Jest to powierzchnia niezabudowana. Przeznaczenie jakie wynika z wydanych warunków zabudowy to zabudowa budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym i garażem.
Obszar działki ogrodzony płotem systemowym, od frontu murem betonowym.

Pozostała części działki o powierzchni 47650 m2  to obszar poddany uprawie rolniczej.

Dojazd do nieruchomości drogą gminną o nawierzchni gruntowej.

Nieruchomość położona w sąsiedztwie rozproszonej zabudowy zagrodowej oraz budynków jednorodzinnych. W sąsiedztwie nieruchomości liczne pola uprawne oraz lasy. W bliskim sąsiedztwie znajduje się jezioro Zawada oraz linia kolejowa. Działki położone są w odległości 900 metrów od drogi krajowej nr 91 (trasa Gdańsk-Toruń) oraz 6 km od węzła autostrady A1- Warlubie (w linii prostej 800metrów). Oddalone są od centrum miasta Nowe około 6 km.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.
Więcej informacji pod numerem telefonu 788 – 764 – 764

 
Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta 27 banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 

Media:
Prąd: W budynku
Woda: W budynku
Gaz: (Brak informacji)
Kanalizacja: W budynku
Ogrzewanie:
Telefon:
Internet: ---
Dodatkowe informacje:
Liczba pięter:
Balkon: brak-informacji
Garaż:
Piwnica:
Ogródek:
Oblicz Ratę

Kalkulator opłat notarialnych

Cena nieruchomości:
Podatek o czynności cywilnoprawnych:
Taksa notarialna:
Vat od taksy notarialnej:
Koszty sądowe:
Wypis aktu notarialnego:
Wniosek do sądu:
Suma opłat:
Całkowity koszt transakcji (wraz z kosztami):

Kalkulator raty kredytu

Kwota kredytu:
Oprocentowanie w skali roku:
Okres kredytowania (w latach):
Ilość rat:
Rata kredytu:

Współpracujemy z 15 bankami

Wyliczenia podane przez kalkulatory sa tylko i wyłącznie do celów orientacyjnych. Nie stanowią one oferty handlowej, ani nie są podstawą do zawarcia umowy. Rzeczywiste kwoty mogą się różnić.

Domiporta Gratka OtoDom Domy.pl nportal.pl KLIKmapa.pl
Obserwowane: 0