Pokaż kontakt
Ukryj
Agent Nieruchomości Karol Kołodziejski
Agent Nieruchomości
Karol Kołodziejski
tel. +48 *** *** Pokaż numer
Zapytaj o nieruchomość

Obiekt na sprzedaż: Pelplin
1 500 000 PLN
Numer oferty: UZ04758
1379 m2
Działka : 14060 m2
Pomorskie
1088
PLN / m2
  • Mapa Nieruchomości
  • Opis Nieruchomości
  • Street
    View
  • Okolica
  • Oblicz
    Ratę
Mapa Nieruchomosci
Opis Nieruchomości
Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa obszarze 14060 m2 zabudowana budynkiem handlowo- usługowym, magazynowo- produkcyjnym oraz portierni, zlokalizowana na skraju miasta Pelplin przy ulicy Strzelnica.
 
Zgodnie z zapisem w opracowanym „Miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Pelplin” obszar działki położony jest w terenach przeznaczonych pod zabudowę produkcyjno- gospodarczą oraz teren obsługi rolnictwa.
 
– Budynek handlowo-usługowy z zapleczem biurowo-socjalnym, wybudowany w roku 1980, o powierzchni użytkowej 706,10 m2. Obiekt po remoncie i modernizacji wykonanej w 2007-2008 roku oraz 2012-2015 roku. Stan techniczny budynku jest dobry. Obiekt funkcjonalny, ocieplony, składa się z części handlowej z zapleczem biurowo-socjalnym, pomieszczenia magazynowego oraz kotłowni. W części północnej budynku znajduje się pomieszczenie warsztatowe wraz z zapleczem socjalnym. Ogrzewanie pomieszczeń socjalno-biurowych, sali sprzedaży oraz warsztatu centralne piecem typu Eko-groszek poprzez grzejniki konwektorowe. Budynek wyposażony w monitoring oraz instalację alarmową.
 
– Budynek magazynowo- produkcyjny z zapleczem socjalnym, wybudowany w 1980 roku, o wymiarach 60,49 m x 12,24 m, wysokość: 3,15 m- 6,3 m, składa się z pomieszczenia magazynowego, pomieszczenia warsztatowego oraz w części północnej budynku z pomieszczenia produkcyjnego / produkcja narzędzi rolniczych z zapleczem socjalnym. Remont pomieszczenia produkcyjnego i zaplecza socjalnego wykonano w 2012 roku. Konstrukcja nośna budynku żelbetowa oparta na słupach stalowych, ściany zewnętrzne wypełnione bloczkami gazobetonowymi i cegłą. Dach dwuspadowy konstrukcji nośnej żelbetowej, dźwigary stalowe z dwuteownika, kryty blachą trapezową. Tynki wewnętrzne i zewnętrzne zwykłe – cementowo – wapienne. Posadzki w budynku betonowe. Bramy od szczytu budynku stalowe przesuwne, do pomieszczenia produkcyjnego brama segmentowa, drzwi wykonane z profili PCV.
 
– Budynek portierni o powierzchni użytkowej 11,20 m2 w stanie technicznym zadawalającym.
 
Media techniczne: przyłącze do sieci energetycznej 230/380V, wodno- kanalizacyjnej sieci miejskiej.
 
Na terenie działki znajduje się również rampo-myjnia o powierzchni zabudowy 171m2. Działka jest częściowo utwardzona płytami betonowymi, tłuczniem kamiennym, ogrodzona płotem z siatki stalowej i siatki systemowej.
Nieruchomość usytuowana jest w sąsiedztwie obiektów produkcyjno- gospodarczych oraz obiektów handlowych, w odległości około 6 km od Autostrady A1, Starogardu Gdańskiego – 15 km, Tczewa – 20 km, Gdańska- 50 km. Działka graniczy z drogą powiatową, z której możliwy jest wjazd bez ograniczeń tonażowych.
 
Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.
Więcej informacji pod numerem telefonu 788 – 764 – 764
 
Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta 27 banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.
 
*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
 
 
Media:
Prąd: W budynku
Woda: W budynku
Gaz: (Brak informacji)
Kanalizacja: W budynku
Ogrzewanie: Kotłownia lokalna
Telefon:
Internet: Tak
Dodatkowe informacje:
Liczba pięter:
Balkon: brak-informacji
Garaż:
Piwnica:
Ogródek:
Street View
Zaplanuj trasę dojazdu
Okolica
Oblicz Ratę

Kalkulator opłat notarialnych

Cena nieruchomości:
Podatek o czynności cywilnoprawnych:
Taksa notarialna:
Vat od taksy notarialnej:
Koszty sądowe:
Wypis aktu notarialnego:
Wniosek do sądu:
Suma opłat:
Całkowity koszt transakcji (wraz z kosztami):

Kalkulator raty kredytu

Kwota kredytu:
Oprocentowanie w skali roku:
Okres kredytowania (w latach):
Ilość rat:
Rata kredytu:

Współpracujemy z 15 bankami

Wyliczenia podane przez kalkulatory sa tylko i wyłącznie do celów orientacyjnych. Nie stanowią one oferty handlowej, ani nie są podstawą do zawarcia umowy. Rzeczywiste kwoty mogą się różnić.

Domiporta Gratka OtoDom Domy.pl nportal.pl KLIKmapa.pl
Obserwowane: 0