Obiekt na Sprzedaż

ul. Adama Mickiewicza, Starogard Gdański

5 900 000 PLN
Cena:
5 900 000 PLN
Cena za m2:
3 277,78 PLN
Powierzchnia:
1 800 m2
Powierzchnia działki:
3 182 m2
Rynek:
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt):
Inne
Piętro:
0
Liczba pięter:
3
Numer oferty:
97/9862/OOS

Opis Nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest dochodowy, trzygwiazdkowy hotel, zlokalizowany przy ulicy Mickiewicza w miejscowości Starogard Gdański, powiat gdański.

Hotel posiada pełen portfel zamówień na wesela oraz imprezy okolicznościowe.

W skład przedmiotowej nieruchomości wchodzi działka o obszarze 3182 m2, posiadająca płaskie ukształtowanie terenu.
Nieruchomość znajduje się na wjeździe do miasta przy głównej drodze krajowej nr 22.

Budynek okalają chodniki, podjazdy i parkingi utwardzone kostką brukową oraz tereny zielone z częścią rekreacyjną dla dzieci. Całość ogrodzona płotem, teren oświetlony i monitorowany. Obiekt uzbrojony w sieć energetyczną, wodno-kanalizacyjną, gaz oraz linię telefoniczną. Ogrzewanie budynku piecem dwufunkcyjnym gazowym bądź olejowym firmy BUDERUS, ogrzewanie ciepłej wody panelami słonecznymi. Dodatkowo zamontowano agregat prądotwórczy oraz wentylację w postaci rekuperacji i klimatyzację.
Hotel przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych.

Budynek trzykondygnacyjny wykonany w technologii tradycyjnej z gazobetonu 24 cm plus styropian 10 cm, stropy betonowe. Dach konstrukcji drewnianej, ocieplony wełną mineralną, kryty blacho-dachówką.

Obiekt składa się z dwóch części, hotelowej o powierzchni użytkowej 1570 m2 oraz domu mieszkalnego o powierzchni 250 m2.
Obiekt w pełni wyposażony, kuchnia ze stali nierdzewnej wraz ze sprzętem AGD, dodatkowo system monitoringów kuchennych, pełne wyposażenie sal, pokoi hotelowych, recepcji oraz pomieszczeń administracyjnych.

Hotel posiada windę osobową, obsługującą wszystkie kondygnacje.

Do dyspozycji gości oddanych jest 29 komfortowo wyposażonych pokoi wraz z łazienką.

Parter o powierzchni 668 m2, zaprojektowano na przestrzeń przeznaczoną pod imprezy okolicznościowe, składa się z;- sala bankietowa o pow. 195,6 m2 na 220 miejsc, dodatkowo łazienki damskie-męskie-niepełnosprawni oraz recepcja,- mała sala bankietowa o pow 42,52 m2 na 24 miejsc, dodatkowo łazienka,- sali konsumpcyjnej o pow. 61 m2 na 60 miejsc,- pomieszczeń kuchennych,- pomieszczenia administracyjno-gospodarczego,- recepcji o powierzchni 63,8 m2.Piętro I o powierzchni 583 m2, składa się z;- z 17 pokoi hotelowych kompletnie wyposażonych wraz łazienkami,- korytarzaPiętro II o powierzchni 332 m2, składa się z;z 12 pokoi hotelowych kompletnie wyposażonych wraz łazienkami.
Suterena o powierzchni 328 m2, składa się z Klubu o powierzchni 208 m2, w pełni wyposażony- SPA o powierzchni 100 m2.
Piwnica o powierzchni 238 m2, składa się z;- kotłowni- chłodni- zmywalni, cukierni, kuchni-pomieszczenia socjalnego-magazynów.

Ogromną zaletą nieruchomości jest jej bardzo dobra lokalizacja, która umożliwia łatwy dojazd do Hotelu bezpośrednio z drogi krajowej nr 22 oraz szybki wyjazd w dowolnym kierunku kraju. Bliska odległość do drogi pomaga w pozyskiwaniu przypadkowych klientów szukających noclegi podczas podróży. Do autostrady A1 -12 km.

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.
Więcej informacji pod numerem telefonu 788 897 897

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Nieregularny
  • Alarm: Tak
  • Ochrona: Tak

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
English EN Polski PL