Obiekt na Sprzedaż

Stanisławie

1 699 000 PLN
Cena:
1 699 000 PLN
Cena za m2:
664,45 PLN
Powierzchnia:
2 557 m2
Rynek:
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Liczba pięter:
2
Rodzaj budynku:
Magazynowo-biurowy
Numer oferty:
184/9862/OOS

Opis Nieruchomości
Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować budynek biurowo-magazynowy o powierzchni użytkowej 555m2 m2, zlokalizowany na działce o obszarze 2557m2 przy autostradzie A 1  w Stanisławiu.

Budynek dwukondygnacyjny, nie podpiwniczony, wzniesiony został metodą tradycyjną-murowaną z cegły, ściany zewnętrzne ocieplone i  otynkowane. Dach obiektu kryty blachą.
Stolarka okienna wykonana z profili PCV. Budynek uzbrojony w sieć energetyczną, wodociąg miejski, kanalizacja

Na poziomie parteru usytuowane są dwa pomieszczenia magazynowo - usługowe, zaplecze socjalne oraz pomieszczenia biurowe o powierzchni ok 300 m2. Na piętrze powierzchnia magazynowa o powierzchni ok 255m2

Na terenie posesji posadowiony jest budynek mieszkalny, dwa mieszkania 2 pokojowe obecnie są wynajmowane i kawalerka z wyjściem na taras do kapitalnego remontu.

Nieruchomość zlokalizowana w Stanisławiu w kompleksie zabudowy usługowo-magazynowej.

Przedmiotowa nieruchomość to świetna propozycja do prowadzenia działalności np: warsztatu samochodowego, lakierni, działalności usługowej, handlowej, magazynowej, hurtowni wielobranżowych, myjni samochodowej, skład materiałów budowlanych, spedycja, itp. Bardzo dobra lokalizacja, dogodny dojazd do miasta oraz wyjazd w dowolnym kierunku Polski.

To idealna propozycja dla przedsiębiorców, osób szukających nieruchomości pod inwestycję.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

Zapraszamy na prezentacje: tel. + 48 510-870-790

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta różnych banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.


*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
English EN Polski PL