Obiekt na Sprzedaż

ul. Zacisze, Sztum

545 000 PLN
Cena:
545 000 PLN
Powierzchnia:
400 m2
Powierzchnia działki:
1 386 m2
Rynek:
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Liczba pięter:
1
Rodzaj budynku:
Biurowo-handlowy
Rok budowy:
1989
Numer oferty:
175/9862/OOS

Opis Nieruchomości

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki zabudowanej o powierzchni 1.386m2, wraz z budynkami usługowymi, położonej w miejscowości Kępina, gmina Sztum, powiat sztumski.

Posesja ogrodzona, podjazd oraz ciągi komunikacyjne dodatkowo utwardzone pod ciężarówki, pokryte płytami bukowanymi. Budynek główny wybudowany z pustaka, ocieplony styropianem oraz pokryty strukturą elewacyjną. Dach płaski pokryty blachą trapezową.

W skład nieruchomości gruntowej wchodzą następujące budynki:

BUDYNEK NR 1 – BUDYNEK USUGOWO-MAGAZYNOWY Z CZĘŚCIĄ HANDLOWĄ I ZAPECZEM SOCJANO-BIUROWYM O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 299 M2-ZABUDOWY 249 M2, wolnostojący częściowo podpiwniczony oddany do użytkowana w 1989roku. Budowany metodą tradycyjną. Fundamenty betonowe, ściany murowane, strop żelbetowy, dach jednospadowy konstrukcji stalowej, kryty blachą trapezową. Bramy wjazdowe do warsztatu segmentowe z okienkami w kolorze ciemno niebieskim. Brama środkowa wyposażona w drzwi przejściowe. Stolarka okienna PCV. W piwnicy budynku znajdują się pomieszczenia magazynowe, kotłownia oraz garaż. Na parterze znajduje się warsztat trzystanowiskowy, pomieszczenie biurowe, pomieszczenie socjalne, wc, korytarz, pomieszczenie handlowo – usługowe. We wszystkich pomieszczeniach na podłodze płytki ceramiczne. Na piętrze znajduje się szatnia, kuchnia, pomieszczenie socjalne dla pracowników.

BUDYNEK NR 2 – BUDYNEK PO MYJNI ORAZ LAKIERNI SAMOCHODOWEJ O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 51 M2-ZABUDOWY 66 M2, konstrukcji stalowej z dachem dwuspadowym pokrytym blachą trapezową. Brama wjazdowa do budynku w kolorze białym, segmentowa z okienkami i drzwiami przejściowymi. Stolarka okienna i okładzina elewacji budynku wykonana z PCV.
Przedmiotowa nieruchomość to świetna propozycja do prowadzenia działalności np: warsztatu samochodowego, lakierni, działalności usługowej, handlowej, magazynowej, hurtowni wielobranżowych, myjni samochodowej, skład materiałów budowlanych, spedycja, itp. Bardzo dobra lokalizacja, obiekt posiada wjazd z jednej z głównych ulic prowadzącej do miasta oraz wyjazd w dowolnym kierunku Polski.
To idealna propozycja dla przedsiębiorców, osób szukających nieruchomości pod inwestycję.

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta 27 banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.
Więcej informacji pod numerem telefonu 788 897 897.

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
English EN Polski PL