Obiekt na Sprzedaż

Rozwory

199 000 PLN
Cena:
199 000 PLN
Cena za m2:
4,78 PLN
Powierzchnia:
41 600 m2
Rynek:
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt):
Inne
Numer oferty:
151/9862/OOS

Opis Nieruchomości

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 4,16 ha położone w miejscowości Rozwory gmina Debrzno powiat człuchowski.

W skład gospodarstwa wchodzą użytki rolne: RIVa, ŁIV IV, PSV; Br oraz zabudowania: budynek mieszkalny o powierzchni około 130 m2, stodoła, budynek inwentarski oraz wiaty.

Dom mieszkalny o solidnej konstrukcji, z przeznaczeniem do remontu. Stolarka okienna drewniana, dach wyremontowany o drewnianej konstrukcji, dwuspadowy pokryty blacho-dachówką. Ogrzewanie centralne piecem na opał stały (węgiel, drewno).

Do budynku mieszkalnego wchodzi przez przestronną sień. Wewnątrz na parterze są trzy duże pokoje kuchnia, łazienka i spiżarnia. Na poddaszu znajdują się dwa zagospodarowane pokoje i jedno pomieszczenie do adaptacji.

Działka, na której stoją zabudowania usytuowana przy drodze asfaltowej. Media techniczne dostępne: woda z gminnego ujęcia oraz prąd. Brak szamba i kanalizacji.

Grunty zlokalizowane przy budynkach maja powierzchnię około 6400 m2, natomiast pozostałe użytki rolne znajdują się w odległości około 1 km od zabudowań.

Nie pobieramy prowizji od Kupującego, z Użlis Nieruchomości płacisz tylko właścicielowi nieruchomości uzgodnioną z nim cenę, bez żadnych dodatkowych opłat. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta 22 banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Kontakt: 660 53 825

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

Marek Nowak

Ekspert Nieruchomości

Telefon:
+48 660 538 825
E-mail:
m.nowak@uzlis-nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20928

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
Email