Wyślij ofertę!


Podaj wynik równania:

 

Działka na Sprzedaż

os. Za Jeziorem, Ocypel

89 000 PLN

Cena:

89 000 PLN

Cena za m2:

86,83 PLN

Ukształtowanie działki:

Płaska

Prąd:

W drodze

Gaz:

Nie

Dostępne od:

2022-06-10

Numer oferty:

1651/9862/OGS

Przeznaczenie działki:

Budowlana

Powierzchnia działki:

1 025 m2

Opis Nieruchomości

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż pięknie położoną działkę budowlaną usytuowaną w bardzo bliskiej odległości od jeziora Ocypelskiego w kociewsko - borowiackiej wsi o tej samej  nazwie Ocypel gmina Lubichowo, pomorskie. 
Działka jest o równym nachyleniu terenu o powierzchniach 1020 m2. Działka posiada fizycznie dostęp do drogi publicznej, jedna na chwilą obecną nie jest on formalnie uzgodniony pomiędzy Gminą Lubichowo a właścicielami gruntów pod drogami. Gmina Lubichowo jest w trakcie takich uzgodnień i na dzień dzisiejszy jest ciężko określić ile czasu to potrwa. Do czasu uzgodnienia Gminy z sytuacja ta może utrudnić uzyskanie pozwolenia na budowę czy też zamiaru zgłoszenia budowy na budynek na tzw. zgłoszenie. Teren otoczony lasem sosnowym Borów Tucholskich z zapierającym dech piersiach widokiem. Miejsce idealne dla osób ceniących intymność, ciszę i spokój oraz kontakt z przyrodą.
Dla działki obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oznaczony symbolem:
E16UTL2 – teren zabudowy letniskowej projektowanej
Podstawowe informacje z MPZP:
•Dopuszczalny procent zabudowy – 25%
•Utrzymanie powierzchni biologicznie czynnej – 60%
• do 2 kondygnacji nadziemnych z użytkowym poddaszem
Media techniczne: woda do czasu rozbudowy sieci gminnej  z planowanego własnego ujęcia, prąd z istniejącej sieci (obecnie trwa instalacja transformatora), odprowadzenie ścieków do czasu rozbudowy kanalizacji gminnej do bezodpływowego zbiornika.
Bardzo dobra lokalizacja dla osób ceniących spokój i walory przyrodniczo krajobrazowe. Dojazd ze wsi drogą gminną. Odległość od Starogardu Gdańskiego to 25 km, Tczewa 60 km a od Gdańska 75 km.
Ocypel – wieś kociewska w Borach Tucholskich w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim, w gminie Lubichowo nad jeziorem Wielki Ocypel. Przebiega tędy trasa (zawieszonej obecnie) linii kolejowej nr 218 (Szlachta - Myślice). Dzięki malowniczemu położeniu i czystości okolicznych terenów Ocypel przekształcił się w miejscowość wypoczynkowo-letniskową.
Zapraszamy na prezentacje: tel. + 48 660 538 825
Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta różnych banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.
*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Marek Nowak

Ekspert Nieruchomości

Telefon:
+48 660 538 825
E-mail:
m.nowak@uzlis-nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20928

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
English EN Polski PL