Wyślij ofertę!


Podaj wynik równania:

 

Działka na Sprzedaż

Przytarnia

377 750 PLN

Cena:

377 750 PLN

Cena za m2:

250 PLN

Ukształtowanie działki:

Mocno nachylona

Kształt działki:

Trapez

Prąd:

W drodze

Numer oferty:

1859/9862/OGS

Przeznaczenie działki:

Budowlana

Powierzchnia działki:

1 511 m2

Opis Nieruchomości

Biuro Użlis Nieruchomości z przyjemnością prezentuje unikalną działkę budowlaną o powierzchni 1511 m2, usytuowaną w granicach Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, w obszarze Natura 2000, w obrębie ewidencyjnym Przytarnia, gmina Karsin. Numer ewidencyjny działki to 277/44.

Dla tej działki zostały wydane warunki zabudowy, umożliwiające budowę budynku letniskowego. 

Działka posiada prawny dostęp do lini brzegowej jeziora poprzez służebność przechodu przez pas gruntu znajdujący się po przeciwległej stronie drogi dojazdowej.  

Działka usytuowana jest na południowym skraju Jeziora Wdzydzkiego, znanego jako morze kaszub, oferując niepowtarzalny widok na malowniczą dolinkę. Teren jest nachylony w kierunku północnym, co sprawia, że budynek będzie miał wyjątkowy widok na okoliczne tereny.

Okolica obfituje w atrakcje turystyczne i jest zagospodarowana zgodnie z naturą. Jezioro Wdzydzkie jest rajem dla żeglarzy, a okoliczne lasy pełne są miejsc idealnych do grzybobrania oraz pieszych wędrówek. W pobliżu znajdują się również trasy rowerowe i szlaki turystyczne, które zachęcają do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Takie działki, z takimi widokami i walorami przyrodniczymi, są prawdziwą perełką na rynku nieruchomości. To doskonała okazja dla osób ceniących kontakt z naturą i pragnących stworzyć swoje miejsce do życia w harmonii z otaczającym środowiskiem.


Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości, a wszelkie formalności można załatwić na miejscu, korzystając z ofert różnych banków. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta.


*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter wyłącznie informacyjny.


Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 660 538 825, aby umówić się na obejrzenie nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 8.5
  • Procent możliwej zabudowy: 20
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Rzeka, Jezioro, Las
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Marek Nowak

Ekspert Nieruchomości

Telefon:
+48 660 538 825
E-mail:
m.nowak@uzlis-nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20928

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
English EN Polski PL