Wyślij ofertę!


Podaj wynik równania:

 

Lokal na Sprzedaż

Starogard Gdański

499 000 PLN

Cena:

499 000 PLN

Cena za m2:

5 384,12 PLN

Powierzchnia:

92,68 m2

Piętro:

Parter

Liczba pięter:

0

Przeznaczenie:

Handlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal):

Gastronomiczne, Inne, Inne

Stan budynku:

Bardzo dobry

Rynek:

Wtórny

Numer oferty:

244/9862/OLS

Opis Nieruchomości

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować nieruchomość gruntową o powierzchni 399 m², zabudowaną budynkiem usługowym, usytuowaną przy ulicy Górnej w Starogardzie Gdańskim.
 
Prezentujemy dochodową nieruchomość, która aktualnie jest wynajmowana, co czyni ją idealnym wyborem na cele inwestycyjne lub jako lokatę kapitału. Obecnie w lokalu prowadzona jest dobrze prosperująca działalność gastronomiczna.
 
Budynek o powierzchni użytkowej 92,68 m², parterowy, wykonany tradycyjną metodą murowaną, jest ocieplony styropianem i pokryty tynkiem strukturalnym oraz klinkierem od frontu. Dach jest wykończony płytą warstwową. Stolarka okienna wykonana z profili PCV. Budynek jest ogrzewany klimatyzatorem, a także wyposażony w piec gazowy (obecnie nieużytkowany). Ciepła woda bieżąca jest uzyskiwana z podgrzewacza przepływowego. Obiekt wyposażono w instalację alarmową oraz monitoring.
Budynek posiada dwa wejścia (od frontu i tyłu), składa się z sali konsumpcyjnej, toalety dla klientów, baru, wydzielonej części z piecem do pizzy, kuchni, korytarza, toalety dla pracowników, szatni, kotłowni oraz pomieszczenia ze zmywakiem.
 
Dostępne media obejmują sieć energetyczną, wodno-kanalizacyjną oraz gazową.
 
Nieruchomość położona jest w zachodniej części Starogardu Gdańskiego, zaledwie 30 m od ronda łączącego drogę krajową nr 22, przy wylocie z miasta w kierunku Chojnic. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz usługowa, salon samochodowy, nieopodal market budowlany, Lidl, szkoła, ośrodek zdrowia oraz liczne komisy samochodowe.
 
Zapraszamy do kontaktu: Karol Kołodziejski, pod numerem telefonu +48 788 764 764, posiadającym licencję pośrednika PPRN nr 20811.
 
Oferujemy także bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta.
 
*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Karol Kołodziejski

Ekspert Nieruchomości

Telefon:
+48 788 764 764
E-mail:
k.kolodziejski@uzlis-nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20811

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
English EN Polski PL